Szybki kredyt samochodowy

Czy szybkie kredyty istnieją? Sceptycy twierdzą, że szybki kredyt to środki otrzymane od firmy para bankowej, które są oprocentowane bardzo wysoko i generalnie koszty takiego kredytu są wręcz szokujące.  Czy jednak istnieje szybki kredyt samochodowy proponowany przez banki?

Rzeczywiście takie kredyty istnieją i co ciekawe – nasze wnioski analizowane są w ciągu kilkunastu minut, a tego samego dnia mamy do dyspozycji środki. Takie możliwości daje Multibank oraz mbank. Klient po zalogowaniu do internetowego systemu widzi, jaką sumę może otrzymać w ramach kredytu bez dodatkowych formalności. Suma jest efektem analizy dotychczasowej współpracy pomiędzy bankiem, a klientem. Bank widzi jakie były wpływy na konto przez ostatnie lata i na tej podstawie przyznaje szybki kredyt samochodowy. Środki trafiają na konto klienta nawet w czasie 15 minut. Klient najpierw otrzymuje środki, a dopiero później szuka odpowiedniego samochodu.

Nie jest w żaden sposób ograniczony co do wyboru sprzedawcy.  Maksymalna kwota takiego kredytu to 100 tyś. Bank nie stawia wymagań co do wkładu własnego. Maksymalny wiek auta może wynosić 14 lat, a okres spłaty – 7 lat.