Posted by zypolek on Luty 16, 2012 in Ciekawostki with 3 komentarze


Jednym z głównych czynników, jakie klienci banków biorą pod uwagę przy wybieraniu oferty kredytu, jest jego ogólny koszt. Decydujemy się na taki kredyt samochodowy, którego ostateczne koszty będą najniższe. Czy jednak to powinno być kluczowe kryterium?
Klienci powinni przede wszystkim próbować znaleźć sprawdzony kredyt samochodowy bo tylko wtedy będą mogli mieć pewność co do jasności warunków kredytu. O ile banki w związku z nowymi przepisami, mają obowiązek informowania klienta o wszystkich kosztach kredytu samochodowego, to mimo wszystko wciąż zdarzają się sytuacje, gdzie klient o danej opłacie dowiaduje się dopiero po pierwszej racie kredytu. Warto zatem sprawdzać jak wyglądają aktualne opinie na temat poszczególnych banków. Oferty kredytów, które są szczególnie polecane, to przede wszystkim propozycje Getin Bank, Santander Consumer Bank czy kredyt mBank. Generalnie, banki dbają o swój pozytywny wizerunek i starają się by klienci dokładnie wiedzieli, na jaką ofertę się decydują. Mimo wszystko pamiętajmy, że nawet najlepszym doradcom kredytowym mogą zdarzyć się wpadki w postaci niedoinformowania klienta.

3 Responses to Sprawdzony kredyt samochodowy

 1. zakup auta

  Luty 16, 2012 - 9:33 am
  1

  Nie ma czegoś takiego jak sprawdzony kredyt samochodowy. Każdy może mieć wady – obojętnie u kogo jest zaciągany. Najlepiej po prostu zaciągać w tym banku, z którego korzystamy. Wtedy pewność jest nieco większa.

 2. malec

  Luty 16, 2012 - 9:34 am
  2

  Nie szukałem czegoś takiego jak sprawdzony kredyt na auto. Szukałem raczej kredytu dobrego, taniego i atrakcyjnego pod względem kosztów. Pozostałe kwestie miały mniejsze znaczenie.

 3. pewny i sprawdzony kredyt na auto w Getin Banku

  Luty 16, 2012 - 9:53 am
  3

  jaki jest wg mnie pewny i sprawdzony kredyt na zakup samochodu? zdecydowanie jest to auto kredyt Getin Bank bo tam po prostu nie trzeba donosić zbędnych zaświadczeń i wystarczą same oświadczenia. Szybka decyzja kredytowa i finansowanie nawet 100% wartości auta. Wydaje mi się, że kredyt samochodowy Getin to chyba najbardziej popularna aktualnie usługa w tym zakresie jeśli chodzi o Polski rynek kredytów samochodowych.

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories