Posted by zypolek on Luty 9, 2012 in Porady kredytowe with 4 komentarze


Klienci zainteresowani zakupem nowego auta na początku każdego roku mają doskonałą okazję do zakupu samochodu prosto z salonu w cenach wyprzedażowych. Z takich okazji korzysta wielu Polaków, aczkolwiek wciąż większość wykorzystuje do tego kredyty samochodowe. Jaki bank gwarantował najbardziej korzystny kredyt samochodowy w styczniu 2012?

W rankingu przygotowanym przez portal Totalmoney liderem okazał się Getin bank.  W analizie brano pod uwagę kredyt w wysokości 60 tyś złotych wnioskowany na zakup auta o wartości 75 tyś złotych i przy spłacie przez okres 4 lat.  Całkowity koszt kredytu w przypadku banku Getin wynosił 10973 złote. Dla porównania, najmniej korzystna oferta od Raiffeisen bank, wiązała się z kosztem 20377 złotych, czyli prawie dwa razy wyższym. Drugie miejsce w rankingu zajmuje Multibank – z kosztem na poziomie 12329 złotych, natomiast trzecie miejsce otrzymał Alior bank, w którym koszt kredytu to około 12404 złotych. Ranking kredytów samochodowych wskazuje oferty o najniższych kosztach, ale mimo wszystko przed zdecydowaniem się na taką ofertę, należy bardzo dokładnie się z nią zapoznać.

4 Responses to Ranking kredytów samochodowych – styczeń 2012

 1. Mulat

  Luty 9, 2012 - 8:20 am
  1

  Kredyty samochodowe? Tylko w Getin. Mają najlepszą ofertę i sam to porównywałem. Nie wiedziałem tylko, że różnice są aż tak duże! Jestem pod wrażeniem – przynajmniej zdecydowałem się na odpowiednią ofertę.

 2. gregory

  Luty 9, 2012 - 8:21 am
  2

  A ja mam kredyt w mbanku i bardzo tego żałuję – wysoki koszt, wysokie wymagania. Generalnie – najgorsza z moich decyzji. Kredyt w tym banku okazał się strasznie drogi ;/

 3. Maciek

  Czerwiec 8, 2012 - 9:54 am
  3

  Dobrze, że istnieją rankingi, dzięki którym można porównać sobie oferty kredytów samochodowych. Nie każdy ma czas chodzić od banku do banku, a tutaj wszystko jak na dłoni. Nic, tylko wybierać to co najlepsze 🙂

 4. Polecam kredyt samochodowy

  Październik 4, 2012 - 7:59 am
  4

  Jeśli już decydujecie się na zakup samochodu na kredyt to polecam oferty jakie przygotowali dealerzy. Kredyt producencki jest nie do przebicia. Najniższe oprocentowanie i formalności załatwiane u dealera to podstawa. Nie ma co kusić się na oferty innych banków – są i tak droższe.

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories