Promocje Getin Autokredyt

Getin w ramach swojej oferty proponuje klientom atrakcyjne promocje.  Bank w ten sposób dobiera parametry swoich ofert, by rzeczywiście należały one do najbardziej atrakcyjnych na rynku. Co tym razem proponuje bank?

Nieprzypadkowo ranking kredytów samochodowych styczeń 2012 wskazuje właśnie ten bank jako lidera, mając na uwadze atrakcyjność ofert. Bank proponuje klientom kredyt Niski Procent. W ramach oferty klient może otrzymać nawet 150% wartości samochodu. Kredytowane może być także dodatkowe wyposażenie samochodu, jego ubezpieczenie. Kredyt przyznawany jest na zakup różnych aut – zarówno tych osobowych, jak również dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep oraz przyczep. Dla klientów, którzy chcieliby przenieść swój kredyt, Getin przygotował ofertę refinansowania.  Przedsiębiorcy mają możliwość finansowania zakupu samochodów również w Euro. Bank proponuje także długie okresy kredytowania, które pozwalają na to, by ubiegać się o wysoki kredyt i jednocześnie spłacać raty na osiągalnym dla klienta poziomie.

One Comment

  • Promocje w Getin są atrakcyjne i opłacalne – trzeba tylko dobrze trafić, a z tym już trudniej. Najlepiej po prostu przygotować dokumenty i czekać na okazję – wtedy dopiero można trafić bardzo dobrą ofertę.

Comments are closed.