Posted by zypolek on Styczeń 20, 2012 in Ciekawostki with 3 komentarze


Toyota Bank jest instytucją, która powstała przede wszystkim w celu finansowania zakupu samochodów poprzez kredyty samochodowe. Bank ten jednak angażuje się także w proponowanie innych, atrakcyjnych ofert bankowych, przez co pośrednio chce promować kredyty samochodowe. Co tym razem proponuje Toyota bank?

Dzięki promocji Toyota Bank, każdy aktywny klient ma szansę na nawet 4% od środków jakie zostały przez niego wydane kartami,  niezależnie od tego, gdzie tych płatności dokonano. Toyota Bank zapowiada, że w nowej, bo już niepierwszej edycji tej promocji, klienci banku będą mieli jeszcze więcej szans na otrzymanie nawet wspomnianych 4% wartości transakcji.

Wszystkie markety?

Dyrektor Bankowości Elektronicznej w Toyota Bank, Ireneusz Wojciechowski stwierdza, że w nowej edycji promocji wyeliminowane zostały ograniczenia co do placówek handlowych, w których dokonywane transakcje będą rzeczywiście brane pod uwagę, a ponadto, promocja została rozszerzona do wszystkich punktów handlowych na świecie.

Premia za jakie transakcje?

Klient może otrzymać premię za wszystkie transakcje zrealizowane poza granicami Polski oraz co trzecią transakcję w Polsce, przy czym minimalna wartość takiej transakcji wynosić musi co najmniej 40 złotych. Maksymalnie w ramach promocji, klient w ciągu jednego roku może zyskać nawet 760 zł. Do tego jednak należy spełnić kolejne wymogi – dyspozycyjne saldo na koncie klienta to co najmniej  5 tysięcy złotych, a miesięcznie musi na nie wpływać po 2 tyś. złotych.  Kolejnym elementem promocji jest fakt, że klient otrzymuje na swoim koncie osobistym oprocentowanie na poziomie 2,75%, a ponadto, korzysta z darmowych przelewów przez Internet.

2 Responses to Promocja Toyota Bank

 1. tojota

  Styczeń 23, 2012 - 10:44 am
  1

  Dzięki za ten opis. W najbliższym czasie będziemy kupowali na kredyt Toyotę i właśnie przez Toyota bank. Z kalkulacji wyszło, że mają zdecydowanie najbardziej korzystną ofertę. Zanim się zdecydujecie na konkretny bank – polecam porównanie i przeliczenie kilku ofert. Można zaoszczędzić dużo pieniędzy.

 2. tojota

  Styczeń 23, 2012 - 10:46 am
  2

  Odradzam – lepiej dogadać się z bankiem i zgodzić się na gorsze warunki. Wzięliśmy kredyt w jednej z takich firm i koszty były wyższe od samego kredytu. Jedynie tyle w tym dobrego, że udało się szybko ten kredyt spłacić. Wtedy akurat musieliśmy jak najszybciej to załatwić.

One Trackback to Promocja Toyota Bank

 1. Ranking kredytów samochodowych | opinie klientów, forum

Posts with similar tags

Posts in similar categories