Promocja Toyota Bank

Toyota Bank zwraca swoim klientom nawet 4% wartości zakupów dokonanych w sklepach na całym świecie. To kolejna edycja promocji, która cieszy się wśród klientów banku ogromną popularnością.  Tym razem w promocji wprowadzono pewne zmiany, ale co najważniejsze – są to zmiany tylko i wyłącznie na lepsze.

Klientami banku są głównie osoby aktywne, które podróżują po całym świecie i właśnie tam wydają swoje pieniądze. W nowej edycji promocji banku, rozszerzono ograniczenia co do punktów handlowych – teraz zakupów można dokonywać na całym świecie.  Ważna uwaga jest taka, że premiowane są tylko – co trzecia transakcja w Polsce i każda za granicą, powyżej 40 złotych.  Maksymalna suma jaka tym sposobem może trafić na konto klienta wynosi aż 760 złotych.

By móc korzystać z promocji należy dysponować na koncie saldem w wysokości 5 tysięcy złotych i comiesięcznymi wpływami w wysokości 2 tysięcy. Promocja jest skierowana do osób, które  posiadają konto Click w banku, jak również sięgnęły po kredyt samochodowy Toyota Bank.