Posted by admin1 on Sierpień 31, 2012 in Porady kredytowe with 1 Comment


Kredyt samochodowy to oferta adresowana do osób noszących się z zamiarem zakupu własnych czterech kółek, a nie dysponujących pieniędzmi na ten cel. Przeglądając oferty poszczególnych banków w tym zakresie, można zetknąć się z informacjami dotyczącymi klientów, którzy mają prawo ubiegać się o kredyt samochodowy. Read the rest of this entry »

Posted by admin1 on Marzec 10, 2012 in Porady kredytowe with 3 komentarze


Banki zwykle nie stawiają dużych wymagań klientom jeśli chodzi o udzielanie kredytów gotówkowych. Na rynku panuje tendencja do upraszczania procedur i szybkiego załatwiania formalności w tym względzie. Niestety kredyty gotówkowe mają wysokie oprocentowanie, sięgające nawet 30 procent w skali roku. Read the rest of this entry »

Posted by admin1 on Luty 29, 2012 in Porady kredytowe with 1 Comment


Szybki kredyt samochodowy w 3 krokach

Pierwszy krok to złożenie internetowego wniosku.
Zakładamy, iż chcecie Państwo skorzystać z bogatej oferty kredytowej naszego centrum finansowego. Pomagamy przede wszystkim w kredytowaniu zakupu samochodów. Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Luty 9, 2012 in Porady kredytowe with 4 komentarze


Klienci zainteresowani zakupem nowego auta na początku każdego roku mają doskonałą okazję do zakupu samochodu prosto z salonu w cenach wyprzedażowych. Z takich okazji korzysta wielu Polaków, aczkolwiek wciąż większość wykorzystuje do tego kredyty samochodowe. Jaki bank gwarantował najbardziej korzystny kredyt samochodowy w styczniu 2012? Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Styczeń 30, 2012 in Porady kredytowe with 7 komentarzy


W tym momencie kilka czołowych polskich banków, posiada w swojej ofercie kredyty samochodowe. Wśród nich należy wymienić Santander, mBank, Credit Agricole, Getin czy też banki, które należą do koncernów samochodowych. W jakim banku uzyskany kredyt będzie najbardziej opłacalny? Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Styczeń 25, 2012 in Porady kredytowe with 8 komentarzy


1 lipca 2011 roku wprowadzono w Polsce ustawę deregulacyjną, na mocy której Polacy mogą korzystać z leasingu konsumenckiego. O ile przez wiele ostatnich lat zdecydowanie najbardziej popularną usługą w tym zakresie był kredyt samochodowy, to zapewne w nadchodzących latach będziemy obserwowali pewnego rodzaju rozdrobnienie. Czy którąś z tych ofert faktycznie możemy ocenić jako korzystniejszą? Read the rest of this entry »

Strona 1 z 3123