Posted by zypolek on Marzec 29, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


Jaguar to legendarna marka doskonale znana na całym świecie. Samochody tej marki są cenione, znane i lubiane. Kojarzone są z prestiżem. Modele takie jak X-Type, S-Type czy XJR są doskonale znane fanom motoryzacji na całym świecie. Co jeśli chcemy zakupić auto tej marki z wykorzystaniem kredytu? Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 27, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


Auta marki Hyundai są bardzo lubiane przez polskich kierowców. Kluczowe cechy to  stosunkowo niskie ceny zakupu aut, niewielkie koszty części zamiennych, ale również niewielka wadliwość. Marki tego koncernu jakie najczęściej można spotkać na polskich drogach to przede wszystkim Coupe, Tucson, Accent, czy Atos. Czy koncern oferuje swoje auta w kredycie? Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 20, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


Audi to jednak z najbardziej znanych marek samochodowych na świecie. W Polsce samochodami Audi poruszają się tysiące kierowców. Samochody Audi wiązane są z prestiżem, jakością i dbałością o szczegóły. Klient, który chce zakupić auto tej marki, może skorzystać z kredytu samochodowego. Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 19, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


Suzuki Motor Poland to poważny koncern samochodowy znany na całym świecie. Modele aut koncernu cieszą się ogromną popularnością również i w Polsce. Czy koncern oferuje możliwość zakupu samochodu tej marki na kredyt, bez konieczności korzystania z tradycyjnych banków? Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 16, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


Wprawdzie Seat nie posiada własnego, stworzonego specjalnie dla tej marki banku, ale pamiętajmy, że z atrakcyjnych kredytów na auta tej firmy możemy skorzystać w ramach oferty Volkswagen Banku. Właśnie dla tej marki, bank przygotował promocję pod hasłem „Go for Seat”. Co w niej proponuje? Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 15, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


KIA Motors to koncern samochodowy, który w Polsce zdobywa coraz większe zaufanie. Przystępne ceny aut, a także ich atrakcyjny wygląd sprawiają, że zainteresowanie kupowaniem aut tej właśnie marki  jest bardzo duże. Co jeśli chcemy nabyć auto KIA na kredyt? Read the rest of this entry »

Strona 1 z 712345...Ostatnia »