Posted by admin1 on Luty 14, 2012 in Oferty auto kredytów with 7 komentarzy


Kredyt samochodowy w Volkswagen Banku na Skodę – doceniony przez Internautów. Społeczność internetowa to medium coraz częściej brane pod uwagę przez wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa i organizacje. Firmy liczą się opiniami internautów-dotyczących oferowanych usług i produktów.

Złóż szybki WNIOSEK – online i zapytaj o najtańszy kredyt samochodowy

Liczba fanów na profilach portalu społecznościowego Facebook.pl to obraz siły przekazu reklamowego i zainteresowania daną marką. W ostatnim plebiscycie „Złoty Bankier”, którego organizatorem jest portal finansowy Bankier.pl    wyłoniono najlepsze produkty finansowe ubiegłego roku.

Zobacz także niezależny ranking kredytów samochodowych w roku 2012.

W gronie najlepszych produktów znalazł się kredyt samochodowy Volkswagen Banku. Dodajmy, że głosowanie odbyło się drogą internetową-udział wzięło 11 tys. osób. Volkswagen Bank zajmuje się finansowaniem zakupu samochodów marki: Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche, SKODA.

Przykładowa oferta kredytu:

marka samochodu: SKODA

nominalne oprocentowanie kredytu wynosi 3,99 proc.

kredytowanie do 100 procent wartości pojazdu

istnieje opcja bez wkładu własnego

okres kredytowania: od 1 do 7 lat

7 Responses to Najtańszy kredyt samochodowy

 1. młody

  Luty 15, 2012 - 8:31 am
  1

  Kredyty w bankach powiązanych z koncernami smaochodowymi są najtańsze na rynku. Podobnie jest w przypadku Fiat Banku, czy Toyota Banku.Nie wiem tylko jak wygląda sprawa obsługi klientów w takich instytucjach, czy jest profesjonalna?

 2. kredyt na używanego golfa lub passata

  Luty 15, 2012 - 9:05 am
  2

  ja tam jestem tradycjonalistą i potrzebuję dość pilnie kupić używanego VW Gof lub Passat. Niemieckie samochody jednak w dalszym ciągu są najbardziej solidne i jeżdżą przez długie lata. Dlatego chcę się dowiedzieć gdzie znaleźć najlepszy i tani kredyt samochodowy na używane auto marki Volkswagen Passat lub Golf bo nie bardzo się na tym znam. Najlepiej niech to będzie kredyt na samochó bez żadnych zaświadczeń o zarobkach i nie zaleganiu w ZUS oraz US bo nie chce mi się tam ganiać, a wiem, że niektóre banki już takie oferty mają.

 3. najtańszy kredyt na samochód

  Luty 17, 2012 - 9:56 am
  3

  z tego co ja się orientuję to najczęściej najtańsze są kredyty samochodowe na auta nowe i to te w fabrycznych bankach typu toyota bank na toyotę czy volkswagen bank na jakiegoś volkswagenika. jeśli chodzi o kredyty na auta używane to najtańsze zaoferuje nam jakiś dobry doradca kredytowy, który ma różne i potrafi dostosować odpowiedni do naszych potrzeb.

 4. najlepszy kredyt samochodowy

  Luty 20, 2012 - 7:25 pm
  4

  musicie mi poradzić w którym polskim banku rzeczywiście jest najkorzystniejszy kredyt na zakup własnego auta używanego. szukam jakiś tani kredyt na samochód i potrzebuję znaleźc jakiś najbardziej korzystny bo teraz jest taki wybór, że można się naprawde pogubić. piszcie jesli wiecie w jakim banku można dostac najbardziej atrakcyjną pożyczkę samochodową.

 5. Kredyt na Audi

  Luty 21, 2012 - 6:58 pm
  5

  Orientuje się ktoś czy jakbym wziął kredyt w Volkswagen Banku na Audi to będę miał gorsze warunki niż jakbym wziął pożyczkę na jakiś model Volkswagena?

 6. robert

  Marzec 12, 2012 - 10:07 am
  6

  Najszybszy i najprostrzy jest kredyt w Santander Consumer – z dnia na dzien wyjechałem autem.,

 7. najtańszy kredyt samochodowy 2012

  Marzec 12, 2012 - 12:49 pm
  7

  jeśli chodzi o rzeczywiście najtańśzy kredyt samochodowy na auta nowe to po za konkurencją jest chyba Toyota Bank bo u nich można brac samochód w kredycie na naprawdę śmieszne odsetki. tanio ma też VW bo mają równieź swój bank i opłaca się brac u nich nowe auto na raty

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories