Najlepszy kredyt samochodowy

W zasadzie w każdym miesiącu poznajemy nowy ranking kredytów samochodowych, na podstawie którego możemy wywnioskować, jaka oferta w tym momencie jest godna uwagi. Organizowane są również plebiscyty oraz konkursy, w których swoje opinie wyrażają klienci banków. Kto okazał się być liderem w dziedzinie kredytów samochodowych?

Nagrodę złoty Bankier 2011, jako najtańszy kredyt samochodowy otrzymał Volkswagen Bank Polska S.A. Informacja wydaje się być zaskakująca mając na uwadze fakt, że Volkswagen Bank Polska S.A. nie jest wskazywany jako lider najtańszych kredytów samochodowych. Nie jest on również zaliczany do grona banków, które owych kredytów udzieliły najwięcej. Obraz zwycięzcy zmienia nieco fakt, że głosy oddało zaledwie 11 tyś internautów, tak więc nie jest to duża próba.

Największą liczbę pierwszych miejsc we wspomnianym konkursie uzyskał mBank, który ponownie, podobnie jak w 2010 roku otrzymał tytuł Złotego Banku 2011. Już za rok wybrany zostanie kolejny bank, który uzyska właśnie ten tytuł.

 

2 Comments

  • Dziwny ten wybór. Ciekawe kto go dokonał… 11 tyś osób to bardzo mało do tego, by dawać takie tytuły. Moim zdaniem to nie na miejscu – Volkswagen wcale nie ma najlepszego kredytu samochodowego…

  • Co najlepsze – mbank liderem? A skąd te negatywne opinie przeciwko bankowi, kolejne pozwy i strony zakładane specjalnie przeciwko nim. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że negatywnie oceniający bank nie zainteresowali się poważnie tym konkursem.

Comments are closed.