Leasing konsumencki Santander Bank

Leasing konsumencki w Santander Consumer Banku – Od 1 lipca ubiegłego roku, prawie każda osoba w Polsce może korzystać z dobrodziejstw leasingu. Wystarczą regularne wpływy miesięczne – niekoniecznie z tytułu umowy o pracę. Przedmiotem leasingu w Santander Consumer Banku mogą być jedynie nowe samochody lub tak zwane pojazdy demonstracyjne.

Maksymalna cena kredytowanego pojazdu nie może przekroczyć 150 tys. zł. Po zakończeniu okresu trwania umowy na leasing konsumencki, leasingobiorca może wykupić auto lub wymienić je na inne-bez dodatkowych opłat. Raty leasingu konsumenckiego nie należą do małych. Dlatego Santander Consumer Bank dopuszcza możliwość indywidualnych negocjacji w zakresie wysokości miesięcznych rat.

Szczegóły oferty:

opłata wstępna 20 procent
szybki proces przyznawania
minimalny wykup 0.1 procent
akceptowanie różnych źródeł dochodu
atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne
maksymalna wartość samochodu: 150 tys. zł

2 Comments

  • Lekka przesada z tym leasingiem, lipa jak nic, nie ma prawie nigdzie żadnych dobrych ofert. Kogo stać na takie wysokie raty!!!to juz wolę wziąc kredyt mieszkaniowy z możliwością przeznaczenia części środków na dowolny cel i kupić sobie auto

  • Słyszałam że leasing konsumencki to bardzo korzystne rozwiązanie – nawet lepsze niż kredyty. Czy może ktoś miał już z tym do czynienia i mógłby powiedzieć, czy rzeczywiście bardziej opłaca się leasing od innych form pożyczania pieniedzy na nowe auto?

Comments are closed.