Kredyt w Volvo Car Financial Services

Volvo, idąc za przykładem innych koncernów samochodowych również daje możliwość finansowania samochodu w ramach leasingu lub kredytu.  Jak wygląda proces ubiegania się o kredyt samochodowy w takim przypadku?

Pierwszym etapem jest wybór odpowiedniego auta u dealera samochodowego. Kolejnym jest wypełnienie wniosku kredytowego i złożenie wszystkich dokumentów, następnie umowa jest podpisywana, a klient otrzymuje do dyspozycji wspomniane auto.  Oczywiście klient musi wcześniej wpłacić wymagany wkład własny. Co konkretnie proponuje Volvo Car Financial Services? Przy pierwszej wpłacie na poziomie 60% i liczbie rat wynoszącej 36, przy wartości auta 78100 złotych, wysokość miesięcznej raty wynosi 868 złotych. To doskonała oferta, ale jak widać, konieczne jest posiadanie wysokiego wkładu własnego.

Niemniej jednak jest to bardzo opłacalne. Przy wkładzie własnym na poziomie 20% wysokość miesięcznej raty wynosi 2117 złotych, czyli różnica jest bardzo duża. Kredyt samochodowy Volvo Car Financial Services możemy zaliczyć do ofert godnych uwagi.

2 Comments

  • Nie wiedziałem, że oni mają kredyty w swojej ofercie. Wielkie dzięki za info. Zamierzałem kupić Volvo, a u nich kredyt zapewne będzie najkorzystniejszy.

  • Nie spodziewajcie się szału po tej ofercie. Niby w opisie wszystko wygląda fajnie, ale po symulacji, okazało się, że Getin daje znacznie więcej kasy, na lepszych warunkach. Porównujcie oferty!

Comments are closed.