Kredyt samochodowy w promocji

Wiosenna promocja kredytów samochodowych – oferta BNP Paribas.

Wiosenna promocja Banku BNP Paribas dotyczy również kredytów samochodowych. Nie ma co zwlekać z zakupem nowego samochodu, który zapewni wygodę oraz bezpieczeństwo podróżowania. To wartości, na których nie powinno się oszczędzać.

BNP Paribas oferuje na wiosnę całkiem korzystny kredyt samochodowy-z oprocentowaniem nominalnym od 7,9 proc. Jest to oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców. Bowiem BNP Paribas kredytuje zakup od pojazdów osobowych po ciągniki rolnicze i autobusy. Przy tym, wnioski o kredyt mogą składać osoby osiągające dochody z różnych źródeł.

Szczegóły oferty:

kredyt na pojazdy używane i nowe
okres kredytowania do 8 lat
prowizja 2 proc.(klienci indywidualni)
prowizja 3 proc.(klient firmowy)
możliwość refinansowania innych zobowiązań
produkt dostępny w palcówkach bankowych, w komisach i autoryzowanych dealerach samochodowych
nominalne oprocentowanie od 7,9 proc.

3 Comments

  • dlaczego prowizja za udzielenie kredytu samochodowego dla firm jest o 1 punkt procentowy wyższa niż w przypadku klienta indywidualnego???niech mi ktoś to wytłumaczy. Nie wystarczy, że Państwo kosi na każdym kroku małe firmy? Bo nie wątpie, że z kredytów samochodowych korzystają prkatycznie tylko małe podmioty gospodarcze, których nie stac na taki zakup.

  • trudno powiedziec czemu ta prowizja jest większa dla firm;-)może więcej dokumentów do przygotowania i dłuższa procedura…..albo w przypadku firm bank ponosi większe ryzyko zwrotu pożyczonego kapitału. Dzisiejszy rynek jest bardzo zmienny….i pewnie dlatego tak bank podchodzi do tej sprawy.

  • Trochę nie rozumiem tego dzielenia klientów na “indywidualnych” i “firmowych”. Nie wiem czym to jest podyktowane, ale nie podoba mi się taki podział. Przecież zarówno jedni jak i drudzy muszą mieć zdolność kredytową, przygotować niezbędne dokumenty, a następnie spłacać raty.

Comments are closed.