Posted by admin1 on Marzec 5, 2012 in Oferty auto kredytów with 3 komentarze


Wiosenna promocja kredytów samochodowych – oferta BNP Paribas.

Wiosenna promocja Banku BNP Paribas dotyczy również kredytów samochodowych. Nie ma co zwlekać z zakupem nowego samochodu, który zapewni wygodę oraz bezpieczeństwo podróżowania. To wartości, na których nie powinno się oszczędzać.

BNP Paribas oferuje na wiosnę całkiem korzystny kredyt samochodowy-z oprocentowaniem nominalnym od 7,9 proc. Jest to oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców. Bowiem BNP Paribas kredytuje zakup od pojazdów osobowych po ciągniki rolnicze i autobusy. Przy tym, wnioski o kredyt mogą składać osoby osiągające dochody z różnych źródeł.

Szczegóły oferty:

kredyt na pojazdy używane i nowe
okres kredytowania do 8 lat
prowizja 2 proc.(klienci indywidualni)
prowizja 3 proc.(klient firmowy)
możliwość refinansowania innych zobowiązań
produkt dostępny w palcówkach bankowych, w komisach i autoryzowanych dealerach samochodowych
nominalne oprocentowanie od 7,9 proc.

3 Responses to Kredyt samochodowy w promocji

 1. prowizja/kredyt samochodowy

  Marzec 6, 2012 - 8:53 pm
  1

  dlaczego prowizja za udzielenie kredytu samochodowego dla firm jest o 1 punkt procentowy wyższa niż w przypadku klienta indywidualnego???niech mi ktoś to wytłumaczy. Nie wystarczy, że Państwo kosi na każdym kroku małe firmy? Bo nie wątpie, że z kredytów samochodowych korzystają prkatycznie tylko małe podmioty gospodarcze, których nie stac na taki zakup.

 2. klient BNP

  Marzec 6, 2012 - 9:09 pm
  2

  trudno powiedziec czemu ta prowizja jest większa dla firm;-)może więcej dokumentów do przygotowania i dłuższa procedura…..albo w przypadku firm bank ponosi większe ryzyko zwrotu pożyczonego kapitału. Dzisiejszy rynek jest bardzo zmienny….i pewnie dlatego tak bank podchodzi do tej sprawy.

 3. Heniek

  Czerwiec 6, 2012 - 11:08 am
  3

  Trochę nie rozumiem tego dzielenia klientów na „indywidualnych” i „firmowych”. Nie wiem czym to jest podyktowane, ale nie podoba mi się taki podział. Przecież zarówno jedni jak i drudzy muszą mieć zdolność kredytową, przygotować niezbędne dokumenty, a następnie spłacać raty.

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories