Kredyt samochodowy Volkswagen bank

Korzystanie z kredytów samochodowych proponowanych przez koncerny samochodowe może się okazać doskonałym wyborem, o ile uda się trafić na organizowane przez nie promocje. Jednym z banków, który proponuje wiele atrakcyjnych promocji jest choćby Volkswagen bank. Czy rzeczywiście z jego pomocą możemy uzyskać bardzo atrakcyjny kredyt?

Promocje od  Volkswagen bank

Jedną z najciekawszych promocji jakie oferuje Volkswagen bank jest propozycja skorzystania z kredytu 50/50. Jest to idealna propozycja dla tych klientów, którzy posiadają wkład własny równy co najmniej wartości połowy auta. Tani kredyt na samochód 50/50 udzielany jest bez jakichkolwiek prowizji oraz odsetek. Wystarczy że klient wpłaci tylko połowę sumy wartości samochodu i wyjeżdża z salonu Volkswagena autem z rocznika 2011. Klient zobowiązany jest do wpłaty przy odbiorze auta, sumy 50% jego wartości, a jeśli posiada drugą połowę kosztów zakupu, to środki może umieścić choćby na lokacie.  Po okresie jednego roku od zakupu, klient musi wpłacić drugą połowę wartości samochodu i od tej pory auto jest w 100% jego własnością. W ramach oferty klient zobowiązany jest do obowiązkowego skorzystania z ubezpieczeń oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Chodzi tutaj o OC, AC , NNW i Assistance.

Jakie modele aut?

Kredyty dotyczą oczywiście tylko aut firmy Volkswagen, a konkretnie chodzi o modele – Polo, Golf HB, Golf Plus, Golf Variant, Jetta, Passat Lim, Passat Variant, z roku 2011. Jedynym kosztem takiego kredytu są wspomniane ubezpieczenia, których łączna wartość to 2,9% wartości auta. Inne atrakcyjne oferty kredytu w Volkswagen banku to choćby 2,99% na Volkswagena, czyli klient wpłaca 10% wartości auta, a resztę rozkłada na kredyt. Volkswagen bank co jakiś czas proponuje swoim klientom zupełnie nowe promocje.

4 Comments

  • Volkswagen bank ma bardzo dobrą ofertę. Kupiłem nowego Golfa w ten sposób – 50% po roku. Dla mnie to plus, że nie muszę płacić żadnych odsetek, a oni powiększają sprzedaż samochodów i tak powinno być!

  • Kupiłem przez ich kredyt samochód Skody – mieli zdecydowanie najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich, jakie widziałem. Byłem również u doradcy finansowego i także wskazał mi ten bank. Cóż – chyba po prostu mają dobrą ofertę.

  • Dobra sprawa z tymi bankami powiązanymi z koncernami samochodowymi. Instytucje finansowe nakręcają sprzedaż aut w danym kraju, poprzez oferowanie korzystnych rozwiązań kredytowych. Wszyscy na tym dobrze wychodzą: nabywca nowego autka, koncern samochodowy oraz dany bank-kredytodawca. W ogóle Volkswagen Bank chyba nie posiada żadnych placówek stacjonarnych co?bo nigdzie nie spotkałem takich. Pewnie tak jak większość tego typu instytucji oferuje kredyty bezpośrednio w salonach dealerskich lub w sieci internetowej. Fajnie, że w Volkswagen Bank kredytuje również takie marki jak Audi, SKODA i Seat. Nie ukrywam, że za mną „chodzi” nowiutka IBIZA V. Odświeżona stylistyka autka, małe spalanie i przy silniku benzynowym 1.6I 105KM do setki rozpędza się w 10 sekund! Tylko cena zaporowa jak dla mnie…od 40 do 80 tysięcy złotych.

  • Fajnie, że pojawia się coraz więcej ofert, które zachęcają do kupna nowych samochodów. Może dzięki temu z czasem znikną z naszych dróg stare samochody, których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia…

Comments are closed.