Kredyt samochodowy Volkswagen bank

Korzystanie z kredytów samochodowych proponowanych przez koncerny samochodowe może się okazać doskonałym wyborem, o ile uda się trafić na organizowane przez nie promocje. Jednym z banków, który proponuje wiele atrakcyjnych promocji jest choćby Volkswagen bank. Czy rzeczywiście z jego pomocą możemy uzyskać bardzo atrakcyjny kredyt?

Promocje od  Volkswagen bank

Jedną z najciekawszych promocji jakie oferuje Volkswagen bank jest propozycja skorzystania z kredytu 50/50. Jest to idealna propozycja dla tych klientów, którzy posiadają wkład własny równy co najmniej wartości połowy auta. Tani kredyt na samochód 50/50 udzielany jest bez jakichkolwiek prowizji oraz odsetek. Wystarczy że klient wpłaci tylko połowę sumy wartości samochodu i wyjeżdża z salonu Volkswagena autem z rocznika 2011. Klient zobowiązany jest do wpłaty przy odbiorze auta, sumy 50% jego wartości, a jeśli posiada drugą połowę kosztów zakupu, to środki może umieścić choćby na lokacie.  Po okresie jednego roku od zakupu, klient musi wpłacić drugą połowę wartości samochodu i od tej pory auto jest w 100% jego własnością. W ramach oferty klient zobowiązany jest do obowiązkowego skorzystania z ubezpieczeń oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Chodzi tutaj o OC, AC , NNW i Assistance.

Jakie modele aut?

Kredyty dotyczą oczywiście tylko aut firmy Volkswagen, a konkretnie chodzi o modele – Polo, Golf HB, Golf Plus, Golf Variant, Jetta, Passat Lim, Passat Variant, z roku 2011. Jedynym kosztem takiego kredytu są wspomniane ubezpieczenia, których łączna wartość to 2,9% wartości auta. Inne atrakcyjne oferty kredytu w Volkswagen banku to choćby 2,99% na Volkswagena, czyli klient wpłaca 10% wartości auta, a resztę rozkłada na kredyt. Volkswagen bank co jakiś czas proponuje swoim klientom zupełnie nowe promocje.