Kredyt samochodowy Santander

Kredyt samochodowy swoim klientom oferuje również Santander Consumer Bank S.A. To znana w Polsce instytucja, która jednak nie promuje szczególnie swoich kredytów samochodowych. Czy mimo wszystko ich oferta kredytu samochodowego jest faktycznie godna zainteresowania? Co proponuje Santander Consumer Bank S.A.?

Oferta banku Santander

W ofercie Santandera znajdziemy ofertę przygotowaną z myślą o potrzebach oraz bezpieczeństwie klienta, a takie przynajmniej informacje możemy znaleźć na stronach internetowych banku. Santander proponuje kredyt samochodowy na samochód nowy lub używany, zakupiony w Polsce lub sprowadzony zza granicy, którego masa całkowita nie przekracza 6,5 tony, a wiek 12 lat. Zatem oferta tyczy się zakupu zdecydowanej większości aut. Co najważniejsze – bank nie wymaga żadnego wkładu własnego, tak więc środki może otrzymać nawet kredytobiorca, który nie posiada żadnych oszczędności. Maksymalny czas spłaty kredytu samochodowego Santander wynosi 96 miesięcy, przy czym w chwili spłaty ostatniej raty tego kredytu, wiek samochodu nie może być większy niż 16 lat. Santander akceptuje wszystkie źródła dochodu, a to na jakich zasadach będzie on udokumentowany, uzależnione już jest od konkretnego źródła. Bank daje możliwość otrzymania nawet w ramach procedury uproszczonej kredytu w wysokości 150 tyś. złotych, co jest jednym z lepszych wyników na rynku. Poziom oprocentowania kredytu uzależniony jest od wysokości kredytu, wkładu własnego oraz okresu na jaki kredyt został przyznany.

Jak złożyć wniosek?

By złożyć wniosek o kredyt, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronach internetowych banku, a wówczas odpowiedni specjalista umówi się na spotkanie z klientem. Tak więc w przypadku banku Santander, jak najbardziej realny jest kredyt samochodowy przez Internet. To jak długo będzie trwało rozpatrywanie wniosku, uzależnione jest przede wszystkim od tego, czy klient będzie się kwalifikował do uproszczonej procedury.

 

 

3 Comments

  • Santander od bardzo dawna posiada najciekawszą ofertę kredytu samochodowego pod względem prowizji i oprocentowania. Polecam przygotowanie porównań poszczególnych ofert bo tym sposobem można najwięcej zyskać – czasami promocje są naprawdę bardzo duże.

  • Santander ma zdecydowanie najkorzystniejszą ofertę kredytu samochodowego – porównywałem ich w sumie kilka, a może nawet wszystkie? Np. koszt kredytu samochodowego w mbanku wychodził 2 razy wyższy niż w Santanderze. Polecam porównywanie ofert!

  • Dobrze wiedzieć, że istnieje taka oferta. Chętnie przejdę sie do banku i sprawdzę, czy rzeczywiście jest tak jak czytam w opiniach. Mój samochód dożywa właśnie wieku emerytalnego i czas najwyższy wymienić go na coś nowszego, a niestety nie mam wolnych środków na kupno nowego i muszę ratować się kredytem.

Comments are closed.