Kredyt samochodowy Santander Bank

Na początku II kwartału 2011 roku, Polacy zarejestrowali 22 476 nowych samochodów osobowych i osobowych z homologacją ciężarową. W porównaniu do kwietnia br. jest to wzrost o blisko 2 procent.

Czytając dane opublikowane przez Centralną Ewidencję Pojazdów możemy dość do wniosku, że łączna liczba zarejestrowanych nowych samochodów od początku 2011 roku jest mniejsza w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku o prawie 5 procent. Wciąż na rynku można się spotkać z wyprzedażami aut z rocznika 2010. Niektóre sieci dealerskie pokusiły się nawet o promocje obecnych roczników.

Zatem warto się udać do banków po „brakującą” gotówkę na wymarzone auto. Jednym z banków proponujących atrakcyjne warunki udzielania kredytów samochodowych jest Santander Consumer Bank. Poniżej przedstawiliśmy główne cechy kredytowania zakupu aut w tym banku.

Kredyt Samochodowy w banku Santander Consumer – główne cechy:
przeznaczenie na zakup samochodu nowego lub używanego(masa do 6,5 T, samochód w wieku do 12 lat)
ban nie wymaga wpłaty własnej
okres kredytowania do 96 miesięcy(samochód musi mieć do 16 lat w chwili spłaty ostatniej raty)
akceptacja różnych źródeł dochodu
w ramach uproszczonej procedury, kredyt nawet do 150 tys. zł
prowizja do 5 proc.
RRSO od 9,97 proc.
dodatkowe ubezpieczenia np. ubezpieczenie utraty wartości pojazdu
dodatkowa roczna gwarancja na naprawy

One Comment

  • Słyszałam, że Santander ma dość ciekawą ofertę kredytową na samochód. Muszę zrobić małe rozeznanie, zanim poważnie podejdę do sprawy wymiany auta na nowsze. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym bankiem, dajcie znać! Na pewno się przydadzą.

Comments are closed.