Kredyt samochodowy przez Internet

Obecnie przez Internet wnioskować możemy o założenie konta osobistego, lokaty, konta oszczędnościowego, ale również kredytu gotówkowego, z tym, że raczej za każdym razem, tylko część umowy będzie realizowana drogą internetową. Szczególnie dotyczyło to kredytu samochodowego.  Tymczasem pojawiła się oferta kredytu na auto, która jest w pełni dostępna przez Internet.

Multibank, bo to właśnie o jego ofercie mówimy, wprowadził kredyt samochodowy realizowany przez Internet. Już od kilku miesięcy widać jest inicjatywę tego banku na rynku kredytów samochodowych. Badanie przygotowane  na zlecenie Multibanku wykazało, że dla klientów tego banku, kredyt samochodowy jest drugim z najważniejszych kredytów i m.in. dlatego bank stara się zapewnić jak najbardziej atrakcyjną ofertę w tym zakresie. W zasadzie systematyczne poszerzanie kanałów dystrybucji, w przypadku tego banku obserwujemy od dwóch lat.

Wzrost pomimo kryzysu…

W pierwszych trzech kwartałach roku 2011, Multibank zanotował 10% wzrost, co w stosunku do wyników pozostałych banków, jest rezultatem doskonałym. Przedstawiciele banku stwierdzają, iż wynika to z ciągłego poprawiania oferty oraz wprowadzania kolejnych udogodnień dla klientów, z których jedną, jest właśnie nowa oferta kredyt samochodowego. Do dnia wprowadzenia nowej oferty, klienci Multibanku mogli z niej korzystać w ramach 134 oddziałów bankowych, jak również w wybranych salonach dilerskich.

Oferta dla Ciebie

Od teraz, klient po zalogowaniu do systemu transakcyjnego banku, może poznać kwotę, jaką może uzyskać na zakup auta. Cały proces ma trwać nawet 15 minut. Nowe procedury on-line pozwalają na przyznanie kredytu samochodowego bez okazywania dokumentów auta, a zabezpieczenie może być ustanowione dopiero po zakupie. Umowa kredytowa zawierana jest telefonicznie, a środki trafiają na rachunek klienta w ciągu 15 minut.

Oprocentowanie kredytu

Najważniejsza informacja jest taka, że oprocentowanie kredytu przyznawanego w takim trybie jest identyczne, jak ma to miejsce w przypadku zabezpieczonych przed zakupem, kredytów samochodowych. Maksymalny okres kredytowania to 84 miesiące, a maksymalna suma kredytu wynosi 100 tyś złotych. Bank nie wymaga wkładu własnego.

 

2 Comments

  • tak jak parę lat temu nasze społeczeństwo przekonywało się do auckji i zakupów internetowych; tak dzisiaj coraz chęniej nabywamy produtky finansowe online. Pomimo licznych zagrożeń, korzystamy z bankowości internetowej, Jest to duża wygoda-wystarczy wpspomniec wizytę w zatłoczonym oddziale bankowym….niektóre oferty online nie wymagają nawet podpisywania żadnych dokumentów

  • umowa tego kredytu załatwiana jest online?a kiedy dochodzi do podpisania dokumentów?też online. To chyba wymaga jakiegoś podpisu elektronicznego. Zapewne nie jest to oferta dla nowych klientów banku…Swoją drogą to myślałem ze Multibank należy do niezbyt dobrych banków. A tu co chwile wprowadza jakieś nowości na rynek i ma coraj więcej klientów. Przynależnosc do Grupy BRE Banku do czegoś zobowiązuje 😉

Comments are closed.