Kredyt samochodowy online również dla firm

Mbank, który systematycznie rozwija sprzedaż prowadzoną przez Internet, wprowadza do swojej oferty pewne limity dla firm, dzięki którym mogą one otrzymać kredyt bez jakichkolwiek formalności, ani też składania dokumentów.  Wówczas kredyt online można otrzymać nawet w czasie 15 minut!

Mbank proponuje swoim klientom produkty kredytowe dostępne całkowicie online od 2010 roku.  Od tamtej pory klienci banku zyskali możliwość załatwienia online kwestii kredytu gotówkowego, kredytu odnawialnego, karty kredytowej, ale również mogą zyskać pierwszy w Polsce kredyt samochodowy online.

Do tej pory oferta banku była skierowana jedynie do klientów indywidualnych, ale teraz, mogą z niej korzystać również przedsiębiorcy. Zdolność kredytowa wyliczana jest oczywiście na podstawie historii dotychczasowej współpracy.  Największe plusy tej oferty to pewność uruchomienia kredytu w dowolnej chwili, nawet 50 tysięcy złotych kredytu uruchomionego w trybie online. Możliwe jest skorzystanie z tradycyjnej pożyczki, limitu w karcie kredytowej lub kredytu w rachunku bieżącym.