Kredyt samochodowy online mBank i Multibank

Od dłuższego czasu klienci mBanku i Multibanku, zaraz po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego widzą, jakie produkty może im zaoferować ich bank. Bank oferował konkretną propozycję na danych warunkach, indywidualnie dla konkretnego klienta. Teraz klienci wymienionych banków będą w ten sposób otrzymywali również propozycje kredytów samochodowych.

Propozycje – sukcesem

Wymienione banki już od 2010 roku przygotowują propozycje produktów dla klientów właśnie w taki sposób. Początkowo, propozycje kierowano jedynie od aktywnych klientów tych banków, ale z czasem do większości. Bank na podstawie posiadanych informacji oferował konkretne warunki np. kredytu gotówkowego. Procedura przyznawania kredytu wcale nie odbywała się w całości w Internecie – konieczne było podpisanie umowy ramowej. Pomysł okazał się wielkim sukcesem – w chwili obecnej aż 4 na 5 przyznawanych kredytów, udzielanych jest właśnie po wniosku złożonym na podstawie wcześniejszej propozycji banku.

Czy kredyt samochodowy mBank i Multibank, proponowane na identycznych zasadach wzbudzą zainteresowanie? Wypada powiedzieć, że tak. Z pewnością klienci znając wcześniej warunki bliżej zainteresują się taką ofertą.