Kredyt samochodowy na Mitsubishi

Popularność samochodów marki Mitsubishi w ostatnich latach bardzo mocno rośnie. Modele takie jak Pajero, Outlander, ASX czy Colt cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Wielu z nich kupując auto, chce skorzystać z kredytu samochodowego. Gdzie powinni się udać?

Mitsubishi nie prowadzi własnego banku, tak jak to robią inne koncerny samochodowe. Klient musi o taki kredyt wnioskować bezpośrednio w poszczególnych bankach. Wszystkie oferty należy odpowiednio przeanalizować, biorąc pod uwagę maksymalny wiek auta w chwili spłaty ostatniej raty, koszt zakupu, ale również oczekiwania stawiane wobec klienta. Kredyt pod samochód na Mitsubishi nie będzie bardzo wysoki. Sumę poniżej 100 tyś złotych można bez większych problemów uzyskać w Credit Agricole, Getin banku, Alior banku, Santander czy banku Nordea. Niewątpliwym plusem samochodów tej marki jest niska cena, dzięki czemu wnioskowany kredyt wcale nie musi być wysoki.

Poszczególne modele Mitsubishi mogą pełnić w firmie reprezentacyjne funkcje, tak więc równie dobrze mogą one być wykorzystywane jako samochody dostawcze, jak również auto służące do podróży w delegację.

2 Comments

  • Marzy nam się Outlander używany. Za jakieś 50 tysięcy złotych, ale trudno jest powiedzieć, czy uda się nam go kupić. Obawiam się, że nasza zdolność kredytowa będzie zbyt niska.

  • Te auta nie są zbyt stabilne, a poza tym popatrzcie na koszty ich remontów – są niestety bardzo wysokie. Tak więc nie wydaje mi się, by było szczególnie warto je kupować. My bierzemy Mercedesa na kredyt 😉

Comments are closed.