Kredyt samochodowy Mercedes Bank

Mercedes-Benz to jedna z najbardziej cenionych marek na rynku samochodów. Koncern posiada również własny bank, którego celem istnienia jest oczywiście finansowanie zakupu aut tej marki dla klientów, którzy nie posiadają pieniędzy na pokrycie kosztów całości zakupu.

Mercedes Bank oferuje swoim klientom kredyt w złotych oraz euro.  Kredyt w euro dostępny jest jednak dla tych firm, które faktycznie w tej właśnie walucie się rozliczają. Do wyboru są zarówno raty malejące, jak również raty rosnące. Możliwe jest także ustanowienie ostatniej raty balonowej, dzięki czemu wcześniejsze, miesięczne raty kredytu są niższe.  Forma spłaty tego typu jest wybierana dopiero na sam koniec umowy – wówczas klient może rozłożyć taką płatność na kolejne raty, odsprzedać auto dealerowi i ostatnia, najkorzystniejsza możliwość – jednorazowa spłata całości zobowiązania.  Klienci, którzy posiadają minimalny wkład własny na poziomie 25%, mają jak najbardziej możliwość skorzystania z uproszczonej procedury przyznania kredytu samochodowego. Nie muszą tutaj być przedstawiane żadne dokumenty finansowe – wystarczą jedynie oświadczenia ze strony firmy o osiąganych przychodach.  Niestety, ale taka forma przyznania kredytu możliwa jest tylko dla wybranych modeli aut.

2 Comments

  • Mój kolega wnioskował o kredyt samochodowy w Mercedes banku i nie miał dobrej oferty. Nie wiem czy ich oferta nie jest przereklamowana – niby to Mercedes, więc koszty muszą być wysokie. Dostał ktoś u nich dobry kredyt?

  • A w moim przypadku oferta Mercedes Bank była najciekawsza. Wszystko odbyło się profesjonalnie, musiałem dostarczyć minimum dokumentów. Byłem bardzo zadowolony z wysokości kredytu jak również kosztów. Trochę u nich tej gotówki zostawiłem 😉

Comments are closed.