Kredyt samochodowy mBanku

mBank to jeden z najbardziej popularnych polskich banków, który szczególnie znany jest dzięki proponowaniu swoim klientom konta internetowego. Bank w swojej ofercie posiada również kredyt samochodowy, któremu przyjrzymy się w tym artykule.

Kredyt samochodowy proponowany przez mBank może dotyczyć zarówno auta kupionego od dealera, jak również od osoby fizycznej, z komisu, czy też od firm, które nie zajmują się sprzedażą samochodów.  Wymagane dokumenty do kredytu samochodowego, które dotyczą auta w poszczególnych przypadkach, już opisaliśmy. mBank daje możliwość zakupu przede wszystkim samochodu, ale finansując zakup z kredytu tego banku, możecie również kupić skuter, motorower, motocykl czy też quad. Zatem de facto zakupić można większość popularnych pojazdów.

Warunki kredytu

W chwili obecnej, mBank daje możliwość otrzymania nawet 125% wartości danego pojazdu, co oznacza, że klient nie musi przedstawić posiadania wkładu własnego. Maksymalny okres kredytowania wynosi tutaj 120 miesięcy, czyli aż 10 lat, przy czym minimalny to 6 miesięcy. Ważnym plusem oferty banku jest fakt, że w przypadku spłaty kredytu przed terminem, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu kar za dokonanie spłaty przed zakończeniem umowy.

Dla klientów mbanku…

Klienci mBanku mogą wnioskować o kredyt na uprzywilejowanych warunkach. Jeśli klient korzysta z oferty banku od dawna i właśnie na konto tego banku wpływa wynagrodzenie klienta, to wówczas analitycy mogą na podstawie samej historii rachunku ocenić zdolność kredytową, zatem liczba niezbędnych dokumentów staje się znacznie mniejsza. Dodatkowo, kredyt może być automatycznie spłacany z konta we wskazanym dniu, bez ustanawiania przelewu w każdym miesiącu.