Posted by zypolek on Marzec 8, 2012 in Ciekawostki with 3 komentarze


Zanim udamy się do banku, gdzie będzie analizowana nasza zdolność kredytowa, sami możemy sprawdzić, na jaki kredyt możemy mniej więcej liczyć, w poszczególnych bankach. Istnieje takie rozwiązanie jak kalkulator kredytów samochodowych, które pozwala nam na wyliczenie naszej zdolności i poziomu środków jakie możemy otrzymać.
Kalkulator kredytu samochodowego działa na bardzo prostych zasadach. Musimy podać wysokość kredytu jaki chcemy uzyskać. Kolejnym elementem jest oczywiście poziom oprocentowania, okres spłaty oraz rodzaj rat(równe czy malejące). Na tej podstawie kalkulator wyliczy nam wysokość miesięcznej raty i ogólny koszt takiego kredytu. Oczywiście te obliczenia powinniśmy traktować jako symulację. Takie kalkulatory znaleźć można na portalach finansowych, jak również na stronach internetowych części polskich banków.

Na stronach banków znajdziemy również kalkulatory zdolności kredytowej, które pozwolą nam sprawdzić, na jaki maksymalnie kredyt możemy liczyć.

3 Responses to Kredyt samochodowy – kalkulator

 1. liczyc

  Marzec 8, 2012 - 9:24 am
  1

  Liczyliśmy z pomocą kalkulatorów i … nic… Te wyniki całkowicie odbiegały od tego, co zobaczyliśmy w banku. Nie zapominajcie o dodatkowych opłatach – choćby związanych z ubezpieczeniami. Zwracaliście na to uwagę?

 2. kruszc

  Marzec 8, 2012 - 9:24 am
  2

  Kalkulator samochodowy? Hmmm… no nie wiem, nie jestem przekonany. Nawet te kalkulatory na stronach internetowych banków moim zdaniem nie są wiarygodne, więc czego tutaj oczekiwać?

 3. Dobry kredyt na wyprzedaż rocznika 2012

  Grudzień 10, 2012 - 10:34 am
  3

  Odłożyłem trochę grosza na Tototkę Yaris z rocznika 2012 – liczę na przeceny. Zanim jednak skorzystam z oferty banku u dealera, chcę poszukać alternatywnych rozwiązań. Może da się coś oszczędzić.
  Jak znacie jakieś tanie kredyty samochodowe, to piszcie. Chętnie porównam i wybiorę najlepszy.

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories