Kredyt samochodowy Getin bank

Getin bank posiada w swojej ofercie trzy różne rodzaje kredytu samochodowego, które są dopasowane do konkretnych przypadków.  Każda oferta jest inna, daje inne możliwości i skierowana jest do innego rodzaju klienta.  Jak to dokładnie wygląda?

Kredyt Niski Procent

Kredyt Niski Procent pozwala na otrzymanie nawet 150% wartości zabezpieczenia, czyli w tym przypadku – wartości samochodu. Pod tym względem jest to jedna z najlepszych ofert na rynku. Kredyt może być zatem przeznaczony nie tylko na zakup auta, ale również na zakup dodatkowego wyposażenie samochodu. Kredytowane jest również zakupione dla auta ubezpieczenie. Kredyt  na auto można otrzymać już w czasie 4 godzin, a dotyczyć on może zarówno samochodów używanych jak i nowych. W przypadku aut używanych są to auta osobowych, dostawcze, ciężarowe, naczepy, przyczepy oraz ciągniki siodłowe. Maksymalny wiek używanego auta to 10 lat.  Okres kredytowania wynosi maksymalnie 60 miesięcy.

Autokredyt dla Ciebie

W ofercie Autokredyt dla Ciebie, Getin bank proponuje kredyt na maksimum 100% wartości danego pojazdu. W ramach kredytu finansowana jest prowizja bankowa, ubezpieczenie, jak również zakup dodatkowego wyposażenia do auta. Kredyt dotyczy zarówno aut nowych, jak i używanych.  Okres kredytowania dla aut nowych to nawet 120 miesięcy lub 96 miesięcy dla pojazdów używanych.  Decyzja o przyznaniu kredytu lub nie, wydawana jest w ciągu kilku godzin. Kredyt można przeznaczyć na zakup samochodów osobowych, motocykli, motorowerów i skuterów, refinansowanie kosztów zakupu samochodów, ale również sfinansowanie innych potrzeb.

Autokredyt dla Twojej firmy

Autokredyt dla Twojej firmy to oferta, w której klient może nabyć dowolne auto, z okresem kredytowania wynoszącym nawet 120 miesięcy, na auto nowe lub używane, ale również na zaspokojenie innych potrzeb klienta. Może to być zarówno kredyt na zakup, jak również na refinansowanie zakupu. Środki przyznawane są nawet na 100% wartości, w złotówkach lub w euro. Okres kredytowania to 120 miesięcy dla auto nowych i 96 na używanych. W ramach kredytu mogą być finansowane również prowizje bankowe i ubezpieczenia.

4 Comments

  • Getin bank znałem z lokat, ale ostatecznie wzięliśmy u nich kredyt. Plus za bardzo szybkie procedury i 150% wartości pojazdu w kredycie. Pozwoliło to nam na wykorzystanie środków na inną inwestycję. Kolejny plus za rozkładanie płatności na tak długi okres czasu – w innych ofertach nie widzieliśmy takich propozycji.

  • Wnioskowałem o kredyt samochodowy w Getin banku i nie było żadnych problemów z jego uzyskaniem. W zasadzie dostaliśmy go z dnia na dzień. Formalności minimalne – nawet zaświadczeń z ZUS nie musieliśmy załatwiać. Wszystko odbyło się bez problemów.

  • z tego co słyszałem to w Getin Bank można dostać naprawdę szybki kredyt samochodowy. Chcę w przyszłym miesiącu kupić peugota 407 i zastanawiam się właśnie nad ich ofertą. piszcie jakie sa wasze opinie o kredytach na samochód w Getinie bo nie chcę zaliczyć jakiejś wtopy i wolę posłuchać tyc, którzy są już lub byli ich klientami. interesuje mnie czy to naprawdę jest kredyt na samochód bez żadnych zaświadczeń o niezaleganiu z podatkami w US i w ZUS i zaświadczeń o zarobkach i osiąganych dochodach. Szukam gdzie jest najlepszy kredyt na oświadczenie i właśnie podobno tak jest w Getin Bank.

  • Nie bierzcie kredytu to złodzieje po miesiącu podwyżka kredytu i nastepna i nastepna az do 25% uważajcie to złodzieje !!!!!!!

Comments are closed.