Kredyt samochodowy dla mundurowych

Mundurowi są w Polsce uprzywilejowaną grupą zawodową, a związane jest to przede wszystkim z tym, że posiadają oni stabilne zatrudnienie, wysokie dochody, a przy okazji postrzeganie tych zawodów jest w społeczeństwie bardzo pozytywne. Mundurowi mogą liczyć na wiele przywilejów nie tylko przy świadczeniach emerytalnych czy też usługach oferowanych przez poszczególne miasta. Doskonałą propozycję mają dla nich choćby banki.

Ubieganie się o kredyt

Po wprowadzaniu kolejnych rekomendacji, minimalizowaniu możliwości korzystania z programu rodzina na swoim, liczba przyznawanych w Polsce kredytów bardzo systematycznie maleje. Problemem są również malejące dochody Polaków w stosunku do kosztów życia, jak również brak stałych umów z pracodawcą. Zupełnie inaczej wygląd to w przypadku mundurowych. Dla nich kredyt samochodowy Szczecin jest jak najbardziej dostępny, a formalności jakich musza przy tym dopilnować są wręcz minimalne. Banki przygotowały dla mundurowych szereg ciekawych promocji, dzięki którym uzyskanie kredytu będzie możliwe na preferencyjnych warunkach. Plusem mundurowych jest wysokość dochodu. Pamiętajmy, że średni dochód netto w rodzinach wojskowych to ponad 4 tysiące netto. Komendant zarabia już ponad 6 tysięcy. Chociaż przy tych zarobkach, dochody policjanta na poziomie 2,2 tysiąca netto nie wyglądają zbyt efektownie, to mimo wszystko również i oni mogą liczyć na preferencyjne warunki przy wnioskowaniu o kredyt.

Kredyt samochodowy dla  mundurowych

Kredyt dla mundurowych może wiązać się z obniżonym oprocentowaniem, niższą marżą, dłuższym okresem na spłatę, jak również inną wysokością kredytu. Ponadto, banki potrafią przyznać kredyt na podstawie okazania legitymacji służbowej, bez dokumentowania jakichkolwiek dochodów. Mundurowi mogą wnioskować zarówno o kredyt samochodowy, jak również gotówkowy czy hipoteczny. W każdym przypadku nie będą mieli większych problemów z uzyskaniem tych środków na preferencyjnych warunkach.

2 Comments

  • Mój brat jest policjantem. Wnioskowaliśmy o kredyt na takie samo auto. On spłaci o 20% mniej niż ja, pomimo że miałem wyższe dochody we własnej działalności. Dlaczego? Bo jego z wojska nie zwolnią, a moja firma może upaść. Masakra.

  • Zaskoczyła mnie propozycja banku – dali nam świetną ofertę na kredyt samochodowy, a zarabiam jako policjant bardzo mało. To chyba jedyny plus mojej pracy. Mam fajnego Opla – dzięki kredytowi. Chciałbym zarabiać tyle co komendant hehe

Comments are closed.