Kredyt samochodowy BPH

Już od 17 października 2011 roku bank BPH oferuje swoim klientom kredyt samochodowy Auto Sezam na specjalnych warunkach. Oferta tyczy się małych i średnich przedsiębiorstw . Jakie warunki konkretnie proponuje bank?

Zgodnie z propozycją banku, z kredytu samochodowego mogą skorzystać te firmy, które są w stanie wykazać wkład własny na poziomie 30%. Wtedy klient może skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania na poziomie 7,56%. Kredyt ten może zostać udzielony na maksymalny okres 8 lat, przy czym jego suma to nawet 800 tyś złotych!  Propozycja obowiązuje do 29 czerwca 2012.

W ramach kredytu można otrzymać środki na zakup auta osobowego, ciężarowego, autobusów jak również pojazdów specjalistycznych, czy też łodzi motorowych bądź skuterów. Można zakupić w ten sposób zarówno auto nowe, jak również używane, przy czym wiek auta używanego, na koniec okresu kredytowania, nie powinien przekroczyć 12 lat.

Kampania marketingowa oferty prowadzona była głównie na jesieni roku 2011, ale wciąż można skorzystać z tego kredytu. Dla firm, które w są w stanie spełnić warunki oferta może okazać się ciekawą propozycją.

2 Comments

  • Nie wiedziałem, że kredyt samochodowy ma również BPH – chyba kompletnie go nie promują. Nie widziałem ich oferty nawet w rankingach. Tekst tekstem, ale czy tak na poważnie to ich oferta jest opłacalna? Kto korzystał?

  • Oferta jest ciekawa – dziwne, że jej dalej nie promują. Moim liderem był Santander, ale wygląda na to, że BPH również będę brał pod uwagę. W najbliższym czasie wybiorę się do obydwu banków i być może znajdę ofertę optymalną.

Comments are closed.