Kredyt samochodowy BNP Paribas Bank

Oferta kredytu samochodowego BNP Paribas Bank powinna zainteresować szczególnych tych kredytobiorców, którzy posiadają wkład własny i chcą otrzymać kredyt na minimalny okres czasu, gdyż właśnie w tym banku wysokość oprocentowania kredytu bezpośrednio uzależniona jest od tego, na jaki okres jest on przyznawany. Co jeszcze warto wiedzieć, na temat oferty BNP Paribas Bank?

Oferta BNP Paribas Bank

Kredyt samochodowy BNP Paribas Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu przygotowanym przez portal finansowy Comperia, co szczególnie świadczy o atrakcyjności oferty. Minimalna kwota kredytu wynosi 2000 złotych. Bank oferuje możliwość finansowania maksimum 125% całości inwestycji, a kredyt udzielany jest tylko i wyłącznie w walucie polskiej. Nie ma tutaj żadnych wymogów co do minimalnego wkładu własnego, a maksymalny okres kredytowania wynosi w tym momencie 8 lat. Minimalna wartość oprocentowania kredytu wynosi 7,9%, natomiast poziom prowizji rozpoczyna się już od 2%. Bank proponuje klientom dwie procedury ubiegania się o kredyt. Pierwsza z nich to procedura standardowa, w której wymagane jest zaświadczenie o dochodach. Druga to procedura uproszczona, gdzie klient składa jedynie oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Bank stosuje dwa podstawowe zabezpieczenia w postaci zastawu rejestrowego lub przewłaszczenia, a zabezpieczeniami dodatkowymi są ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenie od utraty pracy lub NW.

Oferta specjalna banku

Klient może skorzystać ze specjalnej oferty banku. Może się ubiegać o kredyt samochodowy przez Internet z oprocentowaniem na poziomie 7,9%, z prowizją 2%, przy maksymalnym okresie kredytowania wynoszącym 4 lata i dla auta, którego wiek nie przekracza 8 lat. Dla kredytu na okres powyżej 72 miesięcy prowizja to 11,9%, czyli znacznie więcej.

3 Comments

  • BNP Paribas Bank moim zdaniem nie ma najciekawszej oferty – wręcz przeciwnie, jest typowym średniakiem. Najlepszy jest Santander, odradzam całkowicie ofertę mbanku i toyota bank. Jest naprawdę drogo i średnio jest to opłacalne.

  • Inne banki mają korzystniejszą ofertę od Paribas. Jak dla mnie to średniacy. Polecam wizytę w Santanderze – mają super ofertę. Najlepiej jest zrobić porównanie u doradcy kredytowego – wtedy macie pewność uzyskania odpowiedniej oferty.

  • A co takiego złego jest w Paribas, że go tak odradzacie? Poza tym tak zachwalacie Santander, że odnoszę wrażenie jakby pisali to pracownicy tego banku.

One Pingback

Comments are closed.