Posted by zypolek on Marzec 5, 2012 in Ciekawostki with 3 komentarze


Klient, który oczekuje szybkiego otrzymania środków w ramach kredytu samochodowego, nie ma szerokiego pola manewru. Procedury bankowe są czasochłonne, a dodatkowo, klient musi także dokładnie wskazać na jakie auto będą te środki przeznaczone. Czy zatem kredyt samochodowy bez zaświadczeń istnieje?

Jak najbardziej taki kredyt istnieje i jest to szybki kredyt samochodowy Multibanku. Multibank uruchomił dla swoich usługę kredytu dostępnego online, w ciągu 15 minut! Po zalogowaniu do systemu, klient widzi jaki kredyt może otrzymać bez jakichkolwiek, dodatkowych zaświadczeń. Bank samodzielnie, na podstawie analizy dotychczasowej współpracy ocenia zdolność klienta i  wskazuje, jaką może otrzymać kwotę. Środki tego samego dnia, nawet w czasie 15 minut trafiają na konto klienta.

Co więcej – dopiero wtedy rozpoczyna on szukanie auta, które chce kupić w ramach kredytu i wcale nie musi wcześniej udokumentować, jakie to będzie dokładnie auto. Oferta  cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – na podobnej zasadzie Multibank oferował swoim klientom także inne produkty kredytowe.

3 Responses to Kredyt samochodowy bez zaświadczeń

 1. wiktor

  Marzec 5, 2012 - 10:08 am
  1

  Bez zaświadczeń? Powodzenia. Tylko ciekawe jaki będzie całkowity koszt tego kredytu – na 100% wyższy, niż przy klasycznej ofercie. Ja bym się temu przyjrzał dokładniej przed podjęciem decyzji.

 2. malinkowy

  Marzec 5, 2012 - 10:09 am
  2

  Ta oferta jest rzeczywiście taka dobra – nie szukaj dziury w całym. Oprocentowanie być może nie jest najniższe na rynku, ale porównaj sobie koszty kredytu z innymi – w większości banków są wyższe.

 3. Kupię auto

  Lipiec 5, 2012 - 5:51 pm
  3

  Też się obawiam tego, że im szybciej i z mniejszymi formalnościami, tym będzie drożej. Wiadomo że nie ma nic za darmo, za ułatwienia po prostu będzie trzeba zapłacić ekstra.

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories