Kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Klient, który oczekuje szybkiego otrzymania środków w ramach kredytu samochodowego, nie ma szerokiego pola manewru. Procedury bankowe są czasochłonne, a dodatkowo, klient musi także dokładnie wskazać na jakie auto będą te środki przeznaczone. Czy zatem kredyt samochodowy bez zaświadczeń istnieje?

Jak najbardziej taki kredyt istnieje i jest to szybki kredyt samochodowy Multibanku. Multibank uruchomił dla swoich usługę kredytu dostępnego online, w ciągu 15 minut! Po zalogowaniu do systemu, klient widzi jaki kredyt może otrzymać bez jakichkolwiek, dodatkowych zaświadczeń. Bank samodzielnie, na podstawie analizy dotychczasowej współpracy ocenia zdolność klienta i  wskazuje, jaką może otrzymać kwotę. Środki tego samego dnia, nawet w czasie 15 minut trafiają na konto klienta.

Co więcej – dopiero wtedy rozpoczyna on szukanie auta, które chce kupić w ramach kredytu i wcale nie musi wcześniej udokumentować, jakie to będzie dokładnie auto. Oferta  cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – na podobnej zasadzie Multibank oferował swoim klientom także inne produkty kredytowe.

3 Comments

  • Bez zaświadczeń? Powodzenia. Tylko ciekawe jaki będzie całkowity koszt tego kredytu – na 100% wyższy, niż przy klasycznej ofercie. Ja bym się temu przyjrzał dokładniej przed podjęciem decyzji.

  • Ta oferta jest rzeczywiście taka dobra – nie szukaj dziury w całym. Oprocentowanie być może nie jest najniższe na rynku, ale porównaj sobie koszty kredytu z innymi – w większości banków są wyższe.

  • Też się obawiam tego, że im szybciej i z mniejszymi formalnościami, tym będzie drożej. Wiadomo że nie ma nic za darmo, za ułatwienia po prostu będzie trzeba zapłacić ekstra.

Comments are closed.