Kredyt samochodowy Alior bank

Alior Bank zaliczany jest do grona polskich instytucji bankowych o zdecydowanie najbardziej pozytywnym wizerunku. Bank ceniony jest za oferowane konta osobiste, kredyty gotówkowe, ale przede wszystkim za jakość i poziom realizowanych usług. Jak wygląda oferta w banku w zakresie kredytu celowego, a dokładniej kredytu samochodowego?

Procedura przyznawania kredytu samochodowego przez Alior bank pozwala na szybką realizację marzeń o posiadaniu auta, gdyż decyzja o kredytowaniu inwestycji lub nie, wydawana jest w ciągu godziny, a bank potrzebuje ledwie jednego dnia na wypłacanie przyznanych środków. Alior bank oferuje swoim klientom dwa tryby przyznawania kredytu samochodowego – tryb standardowy i uproszczony. W trybie uproszczonym,  klienci nie muszą dostarczać jakichkolwiek dokumentów, które potwierdzają dochody. Oferta skierowana jest do stałych klientów Alior banku, na których konta co miesiąc wpływa otrzymywane wynagrodzenie.

Oferta kredytu samochodowego

Alior bank oferuje możliwość finansowania nawet 100% wartości pojazdu. Maksymalna suma jaką może otrzymać klient to 120 tysięcy złotych, przy czym nawet przy takiej sumie, nie jest wymagane zaoferowanie jakiegokolwiek wkładu własnego, ze strony klienta. Oferta Alior banku wyróżnia się także okresem spłaty, gdyż klient może spłacać kolejne raty nawet przez 100 miesięcy. Co ważne – zakup auta nie musi być realizowany wyłącznie z komisu czy też prosto z salonu samochodowego. Jak najbardziej wchodzi w grę kredytowanie zakupu  od osoby fizycznej. Klient który skorzysta z ubezpieczenia na życie i od utraty pracy, oferowanego przez bank, dodatkowo otrzyma oprocentowanie bazowe kredytu obniżone o 2 punkty procentowe.

Kredyt „Wycena”

Jak wspomnieliśmy, Alior bank oferuje kredyt samochodowy na zakup realizowany od osoby fizycznej, nawet z poza Polski. W tym przypadku poprzez kredyt „Wycena” bank samodzielnie ustala aktualną wartość rynkową danego pojazdu i na tej podstawie przyznawany jest kredyt w danej wysokości.

4 Comments

  • Kredyt samochodowy w Alior banku był dobrym wyborem – szybko nam go przyznali i nie było problemów z załatwieniem formalności. Jako klient, korzystałem z zasad uproszczonych – w zasadzie musiałem tylko dostarczyć dokument potwierdzający na jaki okres mam podpisaną umowę. Do przyznania kredytu wystarczyła im wysokość wpływów na konto osobiste, które mam w ich banku.

  • Oferta Aliora jest ciekawa – zaproponowali nam warunki o 10% korzystniejsze niż np. w Getin i Euro. Szukaliśmy dosyć długo kredytu i ostatecznie stanęło na nich. Ogólnie – jesteśmy bardzo zadowoleni. Warunki dobre, a kasa przelana z dnia na dzień.

  • hi??

  • Możecie polecić jakiś bank oferujący kredyt samochodowy na uproszczonych zasadach ? Nie mam czasu na zabawy w zaświadczenia i papierki.
    Chciałbym wejść do biura i zostać załatwionym od ręki – niech weryfikują szybko przez telefon.
    Kredyt jaki potrzebuję to 50000 zł – auto dwuletnie.

Comments are closed.