Posted by admin1 on Marzec 10, 2012 in Porady kredytowe with 3 komentarze


Banki zwykle nie stawiają dużych wymagań klientom jeśli chodzi o udzielanie kredytów gotówkowych. Na rynku panuje tendencja do upraszczania procedur i szybkiego załatwiania formalności w tym względzie. Niestety kredyty gotówkowe mają wysokie oprocentowanie, sięgające nawet 30 procent w skali roku.

Lepszym rozwiązaniem w przypadku braku gotówki będzie wzięcie kredytu pod zastaw samochodu. Większość banków daje taką możliwość. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać środki pieniężne nawet do 100 procent wartości posiadanego samochodu. Co ważne na względnie niski procent. Warunki refinansowania kosztów zakupu samochodu różnią się w zależności od instytucji kredytującej.

Przykładowa oferta kredytu pod zastaw samochodu w Getin Banku:

– pożyczka do 100 procent wartości samochodu
– bogaty pakiet ubezpieczeniowy m.in. AC, OC i NNW
– finansowanie kosztów okołokredytowych
– maksymalny okres kredytowania w przypadku nowych pojazdów wynosi 10 lat
– maksymalny okres kredytowania w przypadku używanych pojazdów wynosi 8 lat

3 Responses to Kredyt pod samochód

 1. najlepszy kredyt pod zastaw samochodu

  Marzec 11, 2012 - 11:22 am
  1

  Santander Consumer Bank ma jednak lepszą ofertę kredytu pod zastaw auta. Tam maksymalny okres kredytowania wynosi aż 12 lat(wiek zastawianego pojazdu plus okres umowy kredytowej podpisywanej z bankiem). Jedyne co mnie zaskoczyło w kredycie Getin Banku to możliwosc kredytowania kosztów okołokredytowych. Reszta opcji to standard na polskim rynku. Nie można porównac na chwilę obecną stawki oprocentowania(to wymaga szczegółowej analizy przedmiotu zabezpieczenia kredytu)ale chyba wybiorę Santander Consumer Bank.

 2. sidney

  Marzec 11, 2012 - 11:45 am
  2

  Jednak korzystniej jest w Santander Consumer Banku. Z tego co ja oczywiście wnioskuje. Posłużę się przykładem: zatawiam nowe auto-w Getin Banku mogę liczyc maksymalnie na 10 letni okres kredytowania; natomiast w Santander Consumer Banku mogę liczyc na (0 plus 12 lat kredytowania)12 letni okres kredytowania!Nie muszę chyba wyjaśniac jak to wpływa koszty kredytowe i miesięczną ratę

 3. Janina ze Szczecina

  Lipiec 4, 2012 - 11:31 am
  3

  Z wyborem kredytu jakoś dałabym sobie radę, bo jestem księgową i umiem liczyć, ale gdybym miała kupować samochód to może być już problem… Boję się, że wcisną mi polakierowany kontener na śmieci, a ja uwierzę, że to samochód…

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories