Kredyt na używanego VW Passata lub Golfa

Volkswagen Passat produkowany jest od lat 70 ubiegłego wieku. Passat należy do grona najlepiej sprzedających się aut w historii koncernu Volkswagena. Popularny model Volkswagena znalazł już blisko 16 milionów nabywców. Auto przypisywane jest do klasy średniej- Segment D. 

Polacy także chętnie poruszają się Passatem. Aktualnie na rynku prowadzona jest sprzedaż siódmej generacji Passata. Cena nowych modeli kształtuje się od 87 do 140 tysięcy złotych. Jest to trochę zaporowa cena. Tańsze modele można znaleźć np. na wyprzedażach rocznika w autoryzowanych salonach. Volkswagen Bank oferuje również kredyt samochodowy na modele Passata-w wieku powyżej 4 lat.

Przykładowe parametry kredytu:
kredytowanie od 12 do 84 miesięcy
bank wymaga wkładu własnego: od 10 procent wartości nabywanego auta
równe raty kredytowe
prowizja 5 procent
obowiązkowy pakiet ubezpieczeń
oprocentowanie nominalne od 8,49 do 8,99 procent

Jeśli interesują Cię auta z wyższej półki to zobacz gdzie można dostać kredyt na BMW X5 lub jakiś inny model z górnej półki.

One Comment

  • dokładnie, volkswageny zarówno golfy jak i passaty są cały czas na liście najpopularniejszych aut zarowno pod względem sprzedaży jak i kradzieży. fajnie, że vw bank mają w swojej ofercie taki produkt i że na przyzwoitych warunkach można kupować volkswagen passata w kredycie na raty

Comments are closed.