Kredyt na Suzuki

Suzuki Motor Poland to poważny koncern samochodowy znany na całym świecie. Modele aut koncernu cieszą się ogromną popularnością również i w Polsce. Czy koncern oferuje możliwość zakupu samochodu tej marki na kredyt, bez konieczności korzystania z tradycyjnych banków?

Na stronie Suzuki Motor Poland przygotowano specjalną zakładkę, która podejmuje temat leasingu oraz kredytu na samochody tej marki. Otóż Suzuki nie posiada własnego koncernu samochodowego, lecz współpracuje w tym zakresie z jednym wybranym bankiem. Chodzi o Santander Consumer. W ramach współpracy, Suzuki proponuje kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank  z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym nawet 96 miesięcy. Przy czym nawet bez wkładu własnego, bank daje możliwość korzystania z uproszczonej procedury kredytowej.

Plusem jest fakt, iż akceptowane są wszystkie źródła dochodów – także te, zza granicy. Suzuki proponuje również leasing, a konkretnie Santander Consumer Multirent.  Ta propozycja dotyczy zarówno samochodów nowych, jak również używanych.

2 Comments

  • Szkoda, że tylko Santander… Wiem, że ogólnie mają najniższe stawki kredytowe, ale mimo wszystko wolałbym porównać oferty. Moim zdaniem stała umowa z jedną marką to błąd…

  • Suzuki to świetne auta ale drogie. Mam podobne zdanie – ograniczanie się do jednej marki to strata klientów. Niewielu będzie chciało skorzystać tylko z jednego banku… To trochę pozbawione sensu…

Comments are closed.