Posted by zypolek on Luty 17, 2012 in Ciekawostki with 2 komentarze


Nowoczesne i atrakcyjnie wyglądające SUVy stały się w ostatnich latach jednymi z modniejszych aut. Zainteresowanie nimi tym bardziej rośnie ze względu na fakt, że każdy koncern posiada już własnego, efektownie wyglądającego SUVa. Minusem tych aut są niestety dosyć wysokie koszty zakupu, dlatego z reguły klienci muszą sięgać po kredyt samochodowy.

To czy klient uzyska kredyt na SUVa w dużej mierze uzależnione jest od kosztu samochodu. Auto może być używane jak również nowe. Auto używane kupimy już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, natomiast auto nowe, nawet za kilkaset tysięcy, chociaż wiele uzależnione jest od konkretnej marki. Doskonałym przykładem tego, jak kupić rozsądnie auto na kredyt, niech będzie Volkswagen Touareg. Auto możemy kupić korzystając z pomocy banku samochodowego – Volkswagen bank. Bank oferuje aktualnie kredyt 50/50, ale nie dla tej marki. Nie mniej jednak z całą pewnością bank ten zaproponuje najbardziej atrakcyjne warunki kredytowania dla właśnie tej konkretnej marki.

Wysokość kredytu w tym przypadku to ponad 200 tyś złotych, tak więc uzyskanie takiej sumy w tradycyjnych bankach może być sporym problemem.

2 Responses to Kredyt na SUVa

 1. garniec

  Luty 17, 2012 - 9:32 am
  1

  Bardzo trudno i kredyt na to auto. Jest drogie – szczególnie jeśli chodzi o Mercedesy i Audi. Tanio można kupić suvy Hondy, Fiata, Opla. Wszystkie koncerny mają już własne w swojej ofercie.

 2. malura

  Luty 17, 2012 - 9:34 am
  2

  Chcę kupić suva z kredytem 100 tyś. Mamy 40 tyś wkładu własnego i szukamy dobrej oferty. Jeśli możecie nam coś zaproponować to prosimy o kontakt – jesteśmy poważnie zainteresowani finansowaniem zakupu z kredytu.

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories