Kredyt na Skodę Fabię, Octavię

Kredyt na używane Skody – Octavia lub Fabia. Jeśli polski rząd wraz z koncernami samochodowymi nie zmienią strategii działania, to statystyki sprzedaży nowych aut w Polsce spadną do wstydliwych poziomów. Nasze społeczeństwo biednieje i potrzebne są rozwiązania systemowe.

Samochód staje się nieodzownym elementem życia każdej rodziny. Zmiany podatkowe oraz specjalne kredyty preferencyjne na pewno rozwiązałyby ten problem. Póki co Polacy chętnie sięgają po kredyty samochodowe i nabywają używane pojazdy.

Zobacz także ofertę na kredyt na BMW.

Do najczęściej nabywanych aut na polskim rynku należy Skoda Octavia. Godną zainteresowania propozycję kredytową posiada Alior Bank. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegóły tej oferty:

szybka procedura przyznawania
decyzja kredytowa już w godzinę
kredytowanie do 100 procent wartości pojazdu
okres kredytowania do 100 miesięcy
wypłata środków pieniężnych w jeden dzień
maksymalny wiek pojazdu wraz z okresem kredytowania nie może przekroczyć 18 lat

Najlepszy kredyt na Skodę. Tania pożyczka na Fabię. Szybki kredyt na używaną Octavię.

One Comment

  • Taki długi okres kredytowania. Powiedzmy, że wezmę kredyt na 8 letnie auto i jeszcze przez 10 lat będę je spłacał. Po tym okresie chyba nie da się już sprzedać tego padła. Śmieszne są te niektóre oferty bankowe. Ale rozumiem Alior to bank uniwersalny i ma dostosowaną ofertę produktową do szerokiego grona klientów z różnymi dochodami. Swoją drogą długi okres kredytowania w połączeniu ze starym gratem to masakryczne koszty. Jak już brać kredyt to na co najmniej 2 letnie auto. Jednak wiadomo, że wszytko rozchodzi się o naszą zdolność kredytową i przede wszystkim miesięczne wynagrodzenie. Nawiązując do tych rozwiązań systemowych co napisał autor artykułu to w pełni się z tym zgadzam. Jesteśmy w Unii Europejskiej od 2004 roku i samochód w rodzinie powinien być standardem a nie obiektem westchnień i marzeń. Co więcej takie rozwiązania będą korzystne również dla naszego kraju.

Comments are closed.