Kredyt na Seata

Wprawdzie Seat nie posiada własnego, stworzonego specjalnie dla tej marki banku, ale pamiętajmy, że z atrakcyjnych kredytów na auta tej firmy możemy skorzystać w ramach oferty Volkswagen Banku. Właśnie dla tej marki, bank przygotował promocję pod hasłem „Go for Seat”. Co w niej proponuje?

Promocja obejmuje wszystkie nowe modele samochodów. Kluczowy parametr, czyli oprocentowanie nominalne to 6,99% w skali roku. Okres kredytowania jaki proponuje bank wynosi od 12 do 84 miesięcy. Kredyt Volkswagen bank na Seata to obowiązkowy wkład własny, który wynieść musi minimalnie 10%. Wysokość prowizji bankowej to 5%. Obowiązkiem przy tej ofercie jest ubezpieczenie na życie, ale również  ubezpieczenie RTI na 3 lata, lub ewentualnie polisa komunikacyjna Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy na 1. rok. By jednak ocenić ofertę na tle konkurencji należy bardzo dokładnie porównać poszczególne jej elementy.

Pamiętajmy, że wspomniana promocja dotyczy tylko i wyłącznie aut nowych – nie kupimy tym sposobem Seata używanego.

2 Comments

  • Seaty są w Polsce dosyć tanie. Moja Ibiza kosztowała 30 tysięcy – 4 lata miała. Oczywiście na kredyt. Skorzystaliśmy w Volkswagenie – warto było Oferta doskonała.

  • Kupiliśmy Seata 2 lata temu. Kredyt w Aliorze. Spłacamy jeszcze prze 2 lata i Auto będzie nasze. Warunki bardzo dobre. Seaty są dosyć tanimi samochodami.

Comments are closed.