Posted by zypolek on Marzec 15, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


KIA Motors to koncern samochodowy, który w Polsce zdobywa coraz większe zaufanie. Przystępne ceny aut, a także ich atrakcyjny wygląd sprawiają, że zainteresowanie kupowaniem aut tej właśnie marki  jest bardzo duże. Co jeśli chcemy nabyć auto KIA na kredyt?

Nie jest to większy problem – KIA Motors współpracuje z kilkoma bankami, w zakresie udzielania kredytów samochodowych. Na polskiej wersji strony internetowej koncernu, możemy wyczytać, że koncern współpracuje z kilkoma bankami. Wymieniany jest tutaj m.in. kredyt samochodowy Santander, ale również GE Money czy też Lukas Bank, tak więc w praktyce te dane od bardzo dawna nie były aktualizowane. Niemniej jednak KIA informuje o udzielaniu kredytu na 100% wartości auta.

Na stronie pojawiają się także informacje o tym, że bank proponuje kredyty we wszystkich popularnych walutach, co jak doskonale wiemy jest fikcją – w tym momencie ogólnie kredyt np. we franku szwajcarskim udzielany jest wyłącznie przez jeden bank. Niemnie jednak warto sprawdzić co oferuje KIA w ramach swojej umowy z bankami w Polsce.

2 Responses to Kredyt na samochód marki KIA

 1. kia

  Marzec 15, 2012 - 8:58 am
  1

  Auta Kia są bardzo tanie – Sorento można kupić za 40 tysięcy. Oczywiście kilkuletnie. Nam udało się bez kredytu, ale było ciężko…

 2. kreks

  Marzec 16, 2012 - 8:58 am
  2

  Kupowaliśmy Sorento na kredyt – 40 tysięcy złotych na 5 lat. Bardzo dobre warunki, a koszty minimalne, nie mówiąc już o tym, że auto w 100% spełniło nasze oczekiwania!

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories