Kredyt na samochód marki KIA

KIA Motors to koncern samochodowy, który w Polsce zdobywa coraz większe zaufanie. Przystępne ceny aut, a także ich atrakcyjny wygląd sprawiają, że zainteresowanie kupowaniem aut tej właśnie marki  jest bardzo duże. Co jeśli chcemy nabyć auto KIA na kredyt?

Nie jest to większy problem – KIA Motors współpracuje z kilkoma bankami, w zakresie udzielania kredytów samochodowych. Na polskiej wersji strony internetowej koncernu, możemy wyczytać, że koncern współpracuje z kilkoma bankami. Wymieniany jest tutaj m.in. kredyt samochodowy Santander, ale również GE Money czy też Lukas Bank, tak więc w praktyce te dane od bardzo dawna nie były aktualizowane. Niemniej jednak KIA informuje o udzielaniu kredytu na 100% wartości auta.

Na stronie pojawiają się także informacje o tym, że bank proponuje kredyty we wszystkich popularnych walutach, co jak doskonale wiemy jest fikcją – w tym momencie ogólnie kredyt np. we franku szwajcarskim udzielany jest wyłącznie przez jeden bank. Niemnie jednak warto sprawdzić co oferuje KIA w ramach swojej umowy z bankami w Polsce.

2 Comments

  • Auta Kia są bardzo tanie – Sorento można kupić za 40 tysięcy. Oczywiście kilkuletnie. Nam udało się bez kredytu, ale było ciężko…

  • Kupowaliśmy Sorento na kredyt – 40 tysięcy złotych na 5 lat. Bardzo dobre warunki, a koszty minimalne, nie mówiąc już o tym, że auto w 100% spełniło nasze oczekiwania!

Comments are closed.