Posted by admin1 on Luty 15, 2012 in Oferty auto kredytów with 1 Comment


Cayenne to wspólne dzieło Grupy Volkswagena oraz Porsche. Model tego luksusowego samochodu sportowo-użytkowego produkowany jest od 2002 roku. Duża popularność Cayenne wynika z niezwykłego połączenia cech samochodu terenowego z autem sportowym. Model doczekał się już drugiej generacji.

Blisko 2 lata temu, na gali Geneva Motor Show zaprezentowano Porsche Cayenne II. Mało jest osób w Polsce, które stać na tak luksusowe auto. Trudno będzie nawet znaleźć ofertę obcego finansowania zakupu tak drogiego pojazdu. Jedną z takowych ofert prezentuje Volkswagen Bank.

Kredyt samochodowy 50/50-główne cechy:
roczne kredytowanie
kredyt z ratą balonową
oprocentowanie nominalne 0 proc.
prowizja 5 proc.
50 procentowy wkład własny
wymagane ubezpieczenie komunikacyjne

Jeśli Porsche Cayenne to za wysoka półka dla Ciebie to zobacz jak i gdzie można dostać kredyt na Passata lub Golfa lub innego dobrego volkswagena.

One Response to Kredyt na Porsche Cayenne

  1. szybki kredyt na porsche

    Luty 15, 2012 - 4:13 pm
    1

    wcale się nie dziwię, że nie jest łatwo i nie ma jakiś super warunkó na samochód klasy porsche cayenne. to są bardzo drogie auta i dodatkowo kosmicznie drogie w utrzymaniu szczególnie te , które mają już kilka lat. serwis takiego auta kosztuje majątek i traci ono też szybko na wartości więc logiczne jest , że banki nie chcętnie dają jakieś szybkie pożyczki na zakup porsche cayenne

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories