Kredyt na Opla Astrę, Omegę, Corsę, Insignię

Przeciętny Polak może sobie jedynie pomarzyć o nowym samochodzie. Trudno się dziwić, jeśli większość z nas zarabia w granicach 1500 zł brutto. Dla porównania, w krajach zachodniej Europy obywatele zarabiają 5 razy więcej. W ubiegłym roku, w Polsce najchętniej nabywane były takie modele samochodów jak: Skoda Octavia, Fiat Punto oraz Opel Astra.

Skupmy się na ofercie finansowania zakupu, produkowanej od początku lat 90 Astry. Ceny najnowszej generacji Opla Astry IV zaczynają się w Polsce od 60 tysięcy złotych. Istnieje wiele banków, które pomogą w zakupie tego auta np.

Zobacz też kto oferuje kredyt na Skodę.

Kredyt samochodowy-oferta Multibanku
uproszczone procedury
kredytowanie do 10 lat
RRSO ok. 9,08 proc.
bogaty pakiet ubezpieczeń AC/OC
bez wkładu własnego do 100 tysięcy złotych
prowizja 3 proc.

Najlepszy kredyt na nowy lub używany samochód Opel – Astra, Omega, Corsa, Insignia

One Comment

  • Czy na pewno RRSO jest takie niskie?przecież standardowo takie kredyty są bardzo drogie i oprocentowanie grupo przewyższa 20 proc. Napiszcie ile maksymalnie może wynosić wiek samochodu w tym kredycie. Wiem, że często banki podają maksymalny okres kredytowania wraz z wiekiem nabywanego auta. Ciekawe, czy Multibank też stosuje ten zapis-nie chcę mi się szperać po ich stronce więc liczę na szybkie i dobre info z Waszej strony;-) Opelki są dobre nawet kilkuletnie. Zawsze to niemiecka technologia, chociaż właścicielem marki są Amerykanie. Autka się nie psują i ceny są dobre praktycznie na każdą kieszeń-ale co ja będę Wam o tym mówił….wszyscy doskonale o tym wiemy. Swoją drogą przeraża mnie troszkę ta duża prowizja w Multibanku. Planuję zaciągnąć kredyt na 25 tysięcy złotych i od tego 3 proc. wynosi ok. 800 zł. Dodając do tego koszty rejestracji, ubezpieczeń itp. to tysiak pęknie jak nic. Nie uśmiecha mi się wydawać takiej kwoty na początku kredytowania!

Comments are closed.