Posted by admin1 on Luty 22, 2012 in Oferty auto kredytów with 1 Comment


Przeciętny Polak może sobie jedynie pomarzyć o nowym samochodzie. Trudno się dziwić, jeśli większość z nas zarabia w granicach 1500 zł brutto. Dla porównania, w krajach zachodniej Europy obywatele zarabiają 5 razy więcej. W ubiegłym roku, w Polsce najchętniej nabywane były takie modele samochodów jak: Skoda Octavia, Fiat Punto oraz Opel Astra.

Skupmy się na ofercie finansowania zakupu, produkowanej od początku lat 90 Astry. Ceny najnowszej generacji Opla Astry IV zaczynają się w Polsce od 60 tysięcy złotych. Istnieje wiele banków, które pomogą w zakupie tego auta np.

Zobacz też kto oferuje kredyt na Skodę.

Kredyt samochodowy-oferta Multibanku
uproszczone procedury
kredytowanie do 10 lat
RRSO ok. 9,08 proc.
bogaty pakiet ubezpieczeń AC/OC
bez wkładu własnego do 100 tysięcy złotych
prowizja 3 proc.

Najlepszy kredyt na nowy lub używany samochód Opel – Astra, Omega, Corsa, Insignia

One Response to Kredyt na Opla Astrę, Omegę, Corsę, Insignię

  1. Kredyt samochodowy Opel

    Luty 28, 2012 - 1:17 pm
    1

    Czy na pewno RRSO jest takie niskie?przecież standardowo takie kredyty są bardzo drogie i oprocentowanie grupo przewyższa 20 proc. Napiszcie ile maksymalnie może wynosić wiek samochodu w tym kredycie. Wiem, że często banki podają maksymalny okres kredytowania wraz z wiekiem nabywanego auta. Ciekawe, czy Multibank też stosuje ten zapis-nie chcę mi się szperać po ich stronce więc liczę na szybkie i dobre info z Waszej strony;-) Opelki są dobre nawet kilkuletnie. Zawsze to niemiecka technologia, chociaż właścicielem marki są Amerykanie. Autka się nie psują i ceny są dobre praktycznie na każdą kieszeń-ale co ja będę Wam o tym mówił….wszyscy doskonale o tym wiemy. Swoją drogą przeraża mnie troszkę ta duża prowizja w Multibanku. Planuję zaciągnąć kredyt na 25 tysięcy złotych i od tego 3 proc. wynosi ok. 800 zł. Dodając do tego koszty rejestracji, ubezpieczeń itp. to tysiak pęknie jak nic. Nie uśmiecha mi się wydawać takiej kwoty na początku kredytowania!

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories