Kredyt na Nissana

Usługa Nissan Finance pozwala szukającym odpowiedniego auta na skorzystanie z kredytu. Tym sposobem możemy stać się właścicielami samochodu nawet wtedy, jeśli nie posiadamy kapitału na jego zakup. Czy oferta Nissan Finance jest godna uwagi?

Kredyt proponowany w ramach Nissan Finance daje możliwość spłacania kolejnych rat kredytowych przez maksymalny okres 8 lat. Klient ma prawo wyboru albo stopy procentowej stałej, albo stopy procentowej zmiennej.  Spłata kredytu odbywa się w stałych, miesięcznych ratach. To na jaki kredyt może liczyć dany klient bezpośrednio uzależnione jest od jego zdolności kredytowej.  Kredytem może być również obojętnie zakupienie ubezpieczenia kredytobiorcy, a także opłaty przygotowawcze.

Oferta jest szyta na miarę potrzeb, jak również możliwości kredytobiorcy. W przypadku osób indywidualnych, minimalna wysokość wkładu własnego wynosi 0%, natomiast dla przedsiębiorców będzie to już 10%. Akceptowalne źródła dochodu to umowa o pracę, dochody z renty lub emerytury, gospodarstwa rolnego lub wykonywania wolnego zawodu.

Bardzo podobnie wygląda oferta kredyt Citroen bank.

2 Comments

  • Nissany są dosyć tanie i to jest ich plus. Kredytowałem jego zakup w Santander. Nawet nie wiedziałem, że Nissan ma swój bank… A szkoda, bo może oferta byłaby korzystniejsza.

  • Mam u nich kredyt i mogę potwierdzić, że jest doskonały. Oferta była zdecydowanie najtańsza ze wszystkich jakie analizowałem i to dla mnie wielki plus. Nissan Finance jest ok, ale zawsze porównujcie oferty…

Comments are closed.