Kredyt na Lexusa

Lexus zaliczany jest do luksusowych marek samochodów. Nowoczesne wersje samochodów tej marki wyceniane są na bardzo duże sumy pieniędzy. Większość klientów, którzy dokonują zakupu tak drogiego auta, zmuszona jest do korzystania z kredytu samochodowego. Czy jednak jest to możliwe przy tak drogim aucie?

W tym momencie Lexus LS460 1.8 dual VVT to koszt nawet 450 tyś złotych! Mówimy o modelu z 2012 roku. Mało który bank przyzna tutaj kredyt na 100% finansowania zakupu auta. Np. Getin proponuje nawet 150 tyś złotych, bank Millenium 100 tyś, ale wciąż bardzo daleko nam do ceny Lexusa. Propozycją rozwiązującą problem zakupu tego auta może być kredyt samochodowy BNP Paribas, gdzie uzyskać można nawet 125% wartości zabezpieczenia. Oczywiście niezbędne jest posiadanie wysokiego wkładu własnego, by warunki kredytu były przyzwoite. To, czy jednak bank przyzna aż tak wysoką kwotę na zakup auta uzależnione jest od zdolności kredytowej samego klienta. Bez odpowiednio wysokich dochodów nie ma szans na tak znaczący kredyt na auto.

2 Comments

  • Wnioskowaliśmy o 200 tyś w BNP Paribas na Lexusa – nie dostaliśmy. Nie wiem o co im chodziło, bo mieliśmy 80 tyś wkładu własnego. Niby finansują nawet 125%, a w praktyce wcale tak różowo to nie wygląda.

  • Lexus to świetna fura – mam kredyt w Getin i w sumie to dzięki niemu mogłem sobie pozwolić na takie auto. Kupiłem jednak samochód używane – koszt 100 tyś i 30 tyś wkładu własnego. Uważam, że decyzja o zakupie była bardzo dobrym pomysłem.

Comments are closed.