Posted by zypolek on Marzec 29, 2012 in Oferty auto kredytów with 2 komentarze


Jaguar to legendarna marka doskonale znana na całym świecie. Samochody tej marki są cenione, znane i lubiane. Kojarzone są z prestiżem. Modele takie jak X-Type, S-Type czy XJR są doskonale znane fanom motoryzacji na całym świecie. Co jeśli chcemy zakupić auto tej marki z wykorzystaniem kredytu?

Wprawdzie marka Jaguar nie posiada własnego banku, ale na swojej stronie internetowej sugeruje skorzystanie z kredytu samochodowego Multibanku.  Oferta opisana na stronie wygląda bardzo atrakcyjnie – zgodnie z nią, bank może zaproponować oprocentowanie 0%, prowizję za udzielenie kredytu na identycznym poziomie z maksymalną sumą do 450 tysięcy złotych! Jeszcze ciekawszy jest fakt, że do 200 tysięcy złotych można wnioskować o kredyt bez dokumentów potwierdzających wysokość uzyskiwanych dochodów.

Możliwa odpowiedź o przyznaniu lub nie, kredytu, już nawet w 30 minut. Jest to oferta kredyt samochodowy50/50, co oznacza, że klient ponosi tak naprawdę koszty ubezpieczeń, o ile rzeczywiście po roku zapłaci drugą połowę wartości tego samochodu.

2 Responses to Kredyt na Jaguara

 1. jagu

  Marzec 29, 2012 - 8:20 am
  1

  Auto marzenie. Przed chwilą zerknąłem na Allegro i ku mojemu zaskoczeniu te samochody wcale nie są takie drogie. Zatem dlaczego marka ma taki prestiż?

 2. lex

  Marzec 29, 2012 - 8:21 am
  2

  Zaskakujące. Czemu Multibank daje kilka razy większe możliwości osobom, które kupują Jaguara? Dziwne, że zwyczajny bank zmienia ofertę tylko dla jednej marki…

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories