Kredyt na Jaguara

Jaguar to legendarna marka doskonale znana na całym świecie. Samochody tej marki są cenione, znane i lubiane. Kojarzone są z prestiżem. Modele takie jak X-Type, S-Type czy XJR są doskonale znane fanom motoryzacji na całym świecie. Co jeśli chcemy zakupić auto tej marki z wykorzystaniem kredytu?

Wprawdzie marka Jaguar nie posiada własnego banku, ale na swojej stronie internetowej sugeruje skorzystanie z kredytu samochodowego Multibanku.  Oferta opisana na stronie wygląda bardzo atrakcyjnie – zgodnie z nią, bank może zaproponować oprocentowanie 0%, prowizję za udzielenie kredytu na identycznym poziomie z maksymalną sumą do 450 tysięcy złotych! Jeszcze ciekawszy jest fakt, że do 200 tysięcy złotych można wnioskować o kredyt bez dokumentów potwierdzających wysokość uzyskiwanych dochodów.

Możliwa odpowiedź o przyznaniu lub nie, kredytu, już nawet w 30 minut. Jest to oferta kredyt samochodowy50/50, co oznacza, że klient ponosi tak naprawdę koszty ubezpieczeń, o ile rzeczywiście po roku zapłaci drugą połowę wartości tego samochodu.

2 Comments

  • Auto marzenie. Przed chwilą zerknąłem na Allegro i ku mojemu zaskoczeniu te samochody wcale nie są takie drogie. Zatem dlaczego marka ma taki prestiż?

  • Zaskakujące. Czemu Multibank daje kilka razy większe możliwości osobom, które kupują Jaguara? Dziwne, że zwyczajny bank zmienia ofertę tylko dla jednej marki…

Comments are closed.