Kredyt na Forda Focusa, Mondeo, Fiestę

Rynek sprzedaży nowych samochodów w Polsce nadal kuleje. W przeważającej części nasze społeczeństwo jest ubogie. Natomiast osoby zamożne wstrzymują się od zakupu nowych aut. Podyktowane jest to wszechobecnym strachem przed pogłębiającymi się konsekwencjami kryzysu finansów publicznych w Europie.

Patrząc tylko na ubiegłoroczną sprzedaż nowych samochodów w Belgii, nasz kraj wypada naprawdę blado. W 2011 roku, w Belgii sprzedano ponad 600 tysięcy sztuk nowych pojazdów osobowych. Dla porównania w naszym kraju sprzedano jedynie 300 tysięcy sztuk. Przypomnijmy, że w Belgii mieszka 8 milionów ludzi.

Sprawdź też gdzie można dostać kredyt na Opla.

W Polsce wciąż dużym zainteresowaniem cieszy się uznana marka Forda. Zatem przedstawiamy Państwu propozycję kredytu na nowego Forda Focusa.

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku:

– szybka procedura
– wielkość kredytowania do 150 tys. zł
– akceptacja różnych źródeł dochodu
– kredyt na nowy lub używany samochód
– okres kredytowania do 96 miesięcy
– maksymalny wiek samochodu wynosi 12 lat
– nominalne oprocentowanie od 9,99 do 23 proc.

One Comment

  • Chętnie bym zakupił takiego Focusa jak na załączonym obrazku widać. Oczywiście nie ten szalony kolor!Z tego co się dowiedziałem na infolinii to Santander akceptuje wszystkie źródła dochodu-nawet umowę o dzieło!nie chcę mi się do końca wierzyć, ale dopiero jestem na etapie szukania i sprawdzania potencjalnych ofert. Dobrze jest wcześniej wyeliminować niektóre oferty zanim udamy się do wszystkich banków. W necie pełno jest kalkulatorów kredytowych, wszelkiego rodzaju porównywarek i użytecznych aplikacji….Na pewno w gronie „przegranych” kredytów nie znajdzie się propozycja Santander Consumer Banku. Szybka procedura nawet do wartości 150 tysięcy złotych, zero dodatkowych(ukrytych) kosztów oraz dość długi okres kredytowania-96 miesięcy w zupełności starczy i raty znacząco nie obciążą domowego budżetu.

Comments are closed.