Kredyt na Chevroleta

Chevrolet to doskonale znana na całym świecie marka, która jednak w Polsce nie jest jeszcze tak popularna. Wprawdzie auta marki Chevrolet nie są drogie, ale mimo wszystko marka nie wybudowała sobie jeszcze aż tak uznanej pozycji. Niemniej jednak liczba samochodów tego koncernu, jaką widzimy na polskich drogach zwiększa się z roku na rok.

Klienci, którzy chcą zakupić auto marki Chevrolet, mogą skorzystać z kredytu, jaki proponowany jest przez ten koncern. Oferta kryjąca się pod nazwą Chevrolet Kredytowy pozwala na skorzystanie z doskonałych ofert na zakup auta poprzez kredyt samochodowy. W chwili obecnej dla oferty 40/60 bank oczekuje 40% wkładu własnego i proponuje brak odsetek, jeśli kredyt jest spłacony po roku. W ofercie 50/50 wygląda to analogicznie, lecz wkład własny to 50% (RRSO 3,63%). Trzecia propozycja to kredyt 3×33%.

Tutaj klient drugą ratę płaci po roku, a trzecią pod dwóch latach. Za każdym razem nie ponosi jakichkolwiek kosztów odsetek. Dla zainteresowanych autami tego koncernu propozycja wydaje się być doskonała.