Kredyt na BMW X5

Zdecydowana większość kredytów samochodowych przyznawana jest na zakup nowych aut, gdyż koszty ich zakupu są wysokie. Jakie warunki należy spełnić by kupić nowoczesne, drogie auto, takie jak BMW X5? Czego oczekuje od nas bank?

Oczywiście głównym celem jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. W przypadku zakupu auta, którego koszt wynosi około 300 tyś. złotych, możemy mieć duży problem z tym, by znaleźć bank, który przyzna kredyt na 100% wartości inwestycji. Konieczne może się okazać posiadanie wkładu własnego. Wymagany wkład własny przy kredycie na BMW X5 może być różny. Np. Getinbank proponuje klientom kredyt samochodowy nawet na 150% wartości zabezpieczenia, co pozwala zakupić analizowane auto – BMW X5.

Inny przykład to Santander bank, w którego przypadku maksymalna wartość kredytu to 150 tyś. złotych, tak więc konieczne będzie przygotowanie wkładu własnego, by rzeczywiście dokonać zakupu wskazanego auta.  Przy tak dużej kwocie okres kredytowania powinien być raczej maksymalny, proponowany przez bank, chociaż wiele uzależnione jest od miesięcznych dochodów kredytobiorcy.

7 Comments

  • Szukałem kredytu na nowe bmw, ale jest spory problem – koszty są bardzo wysokie, wymagają bardzo wysokiego wkładu własnego co jest sporym problemem. Ja na razie nie mam zdolności – dopiero za jakiś czas powinno się udać ją zdobyć.

  • Niestety, ale na takie samochody kredyt mogą dostać tylko osoby dobrze zarabiające. Ja niestety wysokich zarobków nie posiadam. Oczekiwali 5 tyś netto, a ja na papierze nie mam nawet połowy tego. Kredyty wciąż są przeznaczone dla bogatych.

  • ja myślę, że naszych rodaków wysokie koszty kredytu nsamochodowego na beemkę nie przerażają. w końcu Polak musi się pokazać, a BMW nawet stare to w dalszym ciągu prestiż. nieważne , że używane BMW to często skarbonka bez dna , a takie cacka jak X5 czy BMW serii 7 to już w ogóle kosztami serwisów zabijają. nasz rodak musi się sąsiadom pokazać i jeździć furą na total wypasie tak żeby się inni oglądali

  • poradzcie proszę gdzie można znaleźć najtańszy kredyt na bejkę? chcę sobie kupić używane BMW 740, takie do 10 lat i szukam gdzie bo potrzebuję pożyczyć ok 50 tys. zł na zakup auta. widzę, że to strona głónie o kredytach samochodowych więc mam nadzieję, że znajdę pomoc.

  • BMW to szybkie auta tak więc szybko je się tez kupuje 🙂 mój kolega sprzedaje własnie fajną beemkę siódemkę i chce za nią 40 tys. zł. Samochodzik jest w idealnym stanie i ma 10 lat tak więc nawet się nie zastanawiam, ale nie mam tyle gotówki więc muszę pożyczyć u szukam własnie najlepszej pożyczki na zakup takiego używanego auta od znajomego.

  • Zapewne taki kredyt ma wzięcie wśród Polaków-zastaw sie….i żeby jeszcze autko rzucało się w oczy. Kupować tak drogie auto na kredyt to trzeba na głowę upaść-zero w tym ekonomii. Ale to tylko moje zdanie…..

  • jak już kupować takie autko to z pełnym wyposażeniem. Zatem w grę wchodzą jedynie oferty obcego finansowania-powyżej 100 procent wartości pojazdu. Myślę, że Getin Bank ma korzystną ofertę(patrząc na zajmowane miejsca w rankingach kredytów samochodowych).

Comments are closed.