Kredyt na Audi

Audi to jednak z najbardziej znanych marek samochodowych na świecie. W Polsce samochodami Audi poruszają się tysiące kierowców. Samochody Audi wiązane są z prestiżem, jakością i dbałością o szczegóły. Klient, który chce zakupić auto tej marki, może skorzystać z kredytu samochodowego.
Marka przygotowała system finansowania Audi Finance, który ma pozwolić na dokonanie zakupu auta na kredyt lub poprzez leasing. W praktyce usługa to tak naprawdę kredyt samochodowy Volkswagen bank. W tej ofercie, kredyt może być połączony z ubezpieczeniem komunikacyjnym. Oferta obejmuje wszystkie nowe modele samochodów marki Audi. Warto jest obserwować promocje pojawiające się na stronach Volkswagen bank, gdyż korzystając z nich można zaoszczędzić znaczącą sumę. Tylko Volkswagen bank proponuje choćby ofertę w ramach kredytu 50/50, gdzie klient już po wpłacie 50% wartości samochodu staje się jego właścicielem, a drugą część kosztu zakupu opłaca dopiero po roku, nie doliczając do tego jakichkolwiek odsetek.

2 Comments

  • Nie wiedziałem, że Volkswagen ich obsługuje. Nie wiedziałem nawet, że mają własny system finansowania. Nie napisaliście nic o procentach, tak więc trudno powiedzieć czy tak naprawdę ta oferta jest godna uwagi…

  • Heh… Audi – moje marzenie. Z tym, że to marzenie kosztuje ponad 150 tysięcy, a takiego kredytu to ja nie dostanę. Zbyt niskie dochody. Może w przyszłości się uda.

Comments are closed.