Kredyt Citroen Bank

Citroen to kolejna marka samochodowa, która posiada również własny bank. Celem owego banku jest oczywiście pomaganie klientom, przy zakupie aut należących do tej marki. Czy jednak rzeczywiście oferta Citroen Banku jest godna uwagi?

Co ciekawe – bank daje możliwość zakupu nowego i demonstracyjnego auta marki Citroen, ale również używanego samochodu innych marek.  Wszystkie informacje na temat kredytu samochodowego Citroen można uzyskać od dealerów w poszczególnych salonach.  Kredyt samochodowy banku dostępny jest w uproszczonej procedurze nawet bez jakiegokolwiek wkładu własnego.  Okres kredytowania wynosi od 6 do 84 miesięcy, natomiast decyzja o przyznaniu kredytu lub nie, pojawia się już w ciągu jednej godziny.

Bank akceptuje wszystkie źródła dochodu, ale dokładnie opisuje swoje oczekiwania. Np. przedsiębiorstwo, które funkcjonuje od 6 do 12 miesięcy musi przygotować wkład własny na poziomie co najmniej 25%.  Jeśli firma istnieje dłużej, to wtedy może nawet nie posiadać jakiegokolwiek wkładu własnego.

2 Comments

  • Heh… nie wiedziałem, że istniej taki kredyt samochodowy. To wszystkie koncerny mają swoje banki? W sumie to dobry pomysł – tak pewnie znacznie szybciej można uzyskać kredyt na auto.

  • Citroen ma taką sobie ofertę – szczególnie ta, na samochody używane innych marek jest strasznie kosztowna. Porównywałem np. z ofertą Santander – różnice są bardzo duże. Tak więc nie dajcie się zwieść ich ofertą…

Comments are closed.