Posted by zypolek on Styczeń 30, 2012 in Ciekawostki with 2 komentarze


Kredyt samochodowy pozwala na sfinansowanie zakupu kilku rodzajów pojazdów – nie jest powiedziane, że klient, może zakupić w ten sposób wyłącznie auto osobowe. Zakup może dotyczyć każdego pojazdu, który wskazany został w regulaminie danego banku – tutaj jednak nie ma reguły. Oferty są bardzo zróżnicowane.

Jakie auto?

Jeśli znajdziecie kredyty samochodowe porównanie, to zapewne w uwagach zauważycie na jakie auto można zaciągnąć dany kredyt. W części banków oferty podzielono – można przykładowo w ramach konkretnej oferty zakupić tylko pojazdy osobowe, a w ramach innej pojazdy dostawcze. Np. BNP Paribas Bank nie stosuje takiego podziału, ale już z takim możecie mieć do czynienia w przypadku ofert choćby banku Santander. Jednocześnie, przy poszczególnych pozycjach inne będzie oprocentowanie, maksymalny okres kredytu, czy też wymagany wkład własny.

Auto dla każdego?

Generalnie, w ramach ofert banków na kredyt samochodowy, możecie kupić nowe lub używane, auta osobowe, pojazdy wykorzystywane w rolnictwie, samochody dostawcze, quady, motorowery, motocykle, jachty oraz inne. To jakie konkretnie auta są dostępne, zależy bezpośrednio od danej oferty.

2 Responses to Jakie pojazdy z kredytu samochodowego?

 1. lukas

  Styczeń 30, 2012 - 9:36 am
  1

  Po przeglądaniu ofert w sieci widzę, że można już w ramach kredytu uzyskać każde auto – bez względu na jego rodzaj. Również motory, motocykle czy jachty – wszystko jest kwestią udania się do odpowiedniego banku i posiadania zdolności kredytowej.

 2. luki

  Styczeń 31, 2012 - 9:34 am
  2

  Mam zamiar w ramach kredytu samochodowego zdobyć środki na zakup jachtu. Nie wiem dokładnie czy wszystkie banki coś takiego oferują – z artykułu wnioskuję, że nie. Na początek udam się do kilku banków i tam spróbuję znaleźć optymalną ofertę.

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories