Jaki kredyt samochodowy?

W tym momencie kilka czołowych polskich banków, posiada w swojej ofercie kredyty samochodowe. Wśród nich należy wymienić Santander, mBank, Credit Agricole, Getin czy też banki, które należą do koncernów samochodowych. W jakim banku uzyskany kredyt będzie najbardziej opłacalny?

Poszukiwanie promocji

Złóż szybki WNIOSEK – online i zapytaj o najlepszy kredyt na samochód

Klient, który chce znaleźć atrakcyjny kredyt samochodowy, powinien udać się albo do doradcy kredytowego, albo samodzielnie obserwować pojawiające się oferty. Generalnie,  najkorzystniejsze warunki kredytu samochodowego proponuje swoim klientom Santander. W przeprowadzonych analizach dowiedziono, że dla dokładnie takiej samej wartości kredytu, przy identycznych parametrach, kredyt np. w mBanku może być dwa razy droższy. Najwięcej promocji klientom oferują jednak banki koncernów samochodowych. Volkswagen proponuje kredyt 50/50. Klient płaci przy odbiorze auta połowę, a kolejną połowę po roku, bez żadnych, dodatkowych odsetek. Jest to oferta idealna dla tych klientów, którzy posiadają wysoki wkład własny jak również wysokie miesięczne zarobki.

Oferta banku klienta

Bardzo ciekawe oferty mają zazwyczaj banki dla swoich stałych klientów. Oznacza to, że wnioskując o kredyt w mBanku jako jego klient, możecie otrzymać znacznie korzystniejsze warunki, niż klient, który pojawia się w banku tylko dla kredytu.  Takie kredyty samochodowe porównanie można przeprowadzić samodzielnie – sprawdzając dokładnie co bank proponuje swoim stały klientom, a co tym nowym.

7 Comments

  • Moim zdaniem najbardziej atrakcyjny kredyt samochodowy posiada Santander. Dobre stawki, atrakcyjne warunki, duża kwota kredytu – można kupić porządne auto tylko w ramach kredytu. Polecam ich ofertę.

  • W wszystkich rankingach pod względem liczby sprzedanych kredytów samochodowych dominuje Getin, więc wnioskuje, że to oni mają najlepszą ofertę. Widziałem, że dla samochodów używanych oni udzielili ponad połowę wszystkich kredytów. Zaskakujące!

  • jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać kredyt na auto w getin banku? ile trzeba zarabiać żeby mieć odpowiednią zdolność kredytową na kredyt samochodowy? chcę kupić auto na kredyt i nie wiem jakie musze spełnić warunki żeby bank dał mi kredyt na używany samochód marki VW Golf lub Audi A4 rocznik 2002 w cenie ok 20 tys. zł.

  • proszę o poradę w jakim banku można dostać najlepszy kredyt na samochód. szukam pozyczki z najniższą ratą i z jak najmniejszą prowizją żeby nie płacić jakimś pośrednikom od kredytów. jeśli już to jakiś dobry doradca kredytowy, który ma oferty z różnych banków i będzie wiedział jaki konkretny bank i kredyt na auto mi zaproponować

  • splacam u nich, decyzja szybko, sama pozyczka wcale nie byla droga. W dodatku sa rozne warianty kredytowania !

  • Coraz więcej ciekawych ofert kredytów samochodowych pojawia sie na rynku. Interesujące wydają się propozycje banków związanych z koncernami samochodowymi – są dużo bardziej przystępne dla klientów niż inne “niesamochodowe” kredyty

  • Santander przestrzegam mają bardzo niekorzysten kredyty, bardzo drogie i dużo kosztów

Comments are closed.