Jak znaleźć kredyt samochodowy przez Internet?

Poszukiwania kredytu samochodowego warto rozpocząć od sieci internetowej. To właśnie w Internecie można znaleźć szereg rankingów kredytów samochodowych, porównań, dzięki czemu klient wie, która z ofert obecnie jest najbardziej opłacalna. Na co należy uważać w Internecie?

Przede wszystkim należy pamiętać, że nie wszystkie banki posiadają w swojej ofercie kredyty samochodowe. Po wpisaniu w wyszukiwarkę zapytania z kredytem samochodowym w nazwie zobaczycie reklamy wielu banków – część z nich proponuje jedynie kredyt gotówkowy. Przykłady to Idea bank, czy też ING bank śląski, który w swojej ofercie nie ma już kredytu samochodowego od 2007 roku. Klienci mogą wnioskować jedynie o otrzymanie środków na dowolny cel w ramach pożyczki/kredytu. Prawdziwą ofertę kredytu samochodowego znaleźć możecie w ofercie takich banków jak Getin, Paribas, Santander, Credit Agricole, BPH czy też banków należących do koncernów samochodowych. Tutaj warunki kredytu będą znacznie atrakcyjniejsze. Kredyt gotówkowy  jest o wiele droższym produktem kredytowym – w przypadku zakupu samochodu znacznie lepszym pomysłem jest próba uzyskania kredytu samochodowego.

5 Comments

 • W sieci są wszystkie porównania i rankingi. Moim zdaniem lepszym pomysłem jest szukanie po sieci niż wizyta u doradcy kredytowego. Co doradcy tak naprawdę wiedzą na ten temat tyle co nic – lepiej szukać samodzielnie.

 • Polecam szukanie po rankingach – oferty szybko się zmieniają, ale szybko również pojawiają się nowe rankingi. W ten sposób faktycznie można znaleźć dobrą ofertę. Jednocześnie odradzam szybkie podejmowanie decyzji – mogą się z tym wiązać spore problemy.

 • Dokładnie też odradzam wizyty u doradców!wiadomo, że wybiorą dla nas ofertę, która niekoniecznie jest optymalna-wszytko zależy od tego z kim mają podpisaną umowę pośrednictwa;-)Warunki kredytów samochodowych są na tyle łatwe, że przeciętny Polak samodzielnie porówna dostępne oferty na rynku

 • Zapewne wszyscy szukamy szybkich rozwiązań kredytowych. Ostatnio postanowiłem sprawić sobie nowe autko. Szukałem jedynie tzw. szybkich kredytów samochodowych-najlepiej takich bez wychodzenia z domu. Ku mojemu zaskocznieu jest wiele takich kredytów na polskim rynku. Co więcej nie trzeba spełniać jakiś wygórowanych warunków. Wszędzie są podobne warunki kredytów bez zbędnych formalności.

  Przykładowe warunki:
  – założyć konto w banku kredytującym
  – ubezpieczyć nabywany samochód
  – regularne dochody: niekoniecznie z tytułu umowy na czas nieokreślony
  – wystarczą oświadczenia o dochodach

 • gdzie znaleźć aktualnie najbardziej korzystny kredyt samochodowy na 2012 rok? interesuje mnie najkorzystniejszy kredyt na samochód w 2012 roku na 5 lat bo chcę kupić sobie używane Volvo V70 kombi , a wiem, że kredyty na auta używane są droższe niż na nowe. pomóźcie lub podeślijcie gotową ofertę to będę wdzięczny. jest mi potrzebne ok 20 tys. zł najlepiej bez zaświadczeń i tylko na samo oświadczenie. mam umowę o pracę, ale jeśli nie muszę donosić papierów z pracy to wolę własnie takie rozwiązanie

Comments are closed.