Jak szybko kupić samochód na firmę

W większości przypadków firmy nie dysponują na tyle wysokim kapitałem, by móc kupić auto za gotówkę. Z reguły zmuszone są do korzystania w takich przypadkach z pomocy banków. W praktyce możliwe jest, by w ten sposób bardzo szybko dokonać zakupu auta na firmę – przy minimum formalności.
Idealną ofertę dla firm, które chcą otrzymać kredyt samochodowy, stworzył mBank. Przedsiębiorca po zalogowaniu do systemu transakcyjnego widzi na jaką sumę może liczyć w ramach kredytu samochodowego. Bez formalności można otrzymać 50 tysięcy złotych, a maksymalna suma, przy której jednak pewne formalności są konieczne, to 100 tyś złotych. Kredyt samochodowy dla firm dostępny jest bez przerwy, a środki trafiają na konto klienta w czasie 15 minut od złożenia wniosku. Kredyt można otrzymać w kilku formach – linii kredytowej, pożyczki lub poprzez kartę kredytową. W najbliższym czasie mbank planuje udostępnienie klientom kolejnych produktów dostępnych w 100% online.

Z pewnością każda oszczędność czasu będzie miała dla klientów spore znaczenie, a same produkty będą cieszyły się powodzeniem.

2 Comments

  • Tak, ale 50 tyś to trochę mało jak na auto firmowe. Przydałaby się znacznie większa suma – nawet kilka razy wyższa. Bo jakie auto za tyle się kupi? Jedynie małą osobówkę, która będzie reprezentowała firmę…

  • Wnioskowaliśmy o taki kredyt, ale zdolności mieliśmy na 30 tyś. Wkład własny był zbyt mały by kupić auto, więc musieliśmy wnioskować normalnie… Wtedy jakimś cudem dostaliśmy 70 tyś. No właśnie – dlaczego?

Comments are closed.